Herbicidi u soji

Meni se pre dve godine ogadi. Doza kletodima po kj je 1l i to maksimalna. Radio sam u dva navrata po 1l i opet se sirak samo malo ošuri i posle nedelju i po dana nastavi gde je stao.
Kledotim je super za muhare i jednogodišnje uskolisne. Za sirak baš i nije.

Nisi probao pravi kletodim probaj selekt super će vidiš razliku ali i cena je 1lit. 2500din
 
Jeste li radili ogled Galenika Rafal 120 vs Agromarket Kletoks?
Ako vec idemo na originale, onda Agil je resenje.
 
Jeste li probali Agil ove godine,imam informacije da nije uradio posao ove godine tj. nije ubio sirak.E sad da li je to zato što je bilo hladno ili je nešto drugo razlog,to ćemo videti posle prskanja ovih dana.
 
Hladno je bilo. 2014 me je izdao azil isto zbog hladnog vremena. Jako je tesko uskladiti da sve bude idealno. Ko je prskao pre 7-8 dana sirak bilo cime imace odlican efekat.

I ja cu Azilom ici jedan deo, drugi deo Flupisor lanska zaliha.
 
Ja sam radio sa originalnim Gallant Super-om(Dow Agroscience) repu ranijih godina, i ondašnja iskustva kažu da je bolji i od Fusilade-a
 
Gallant superom sam radio pretprošle godine za kletodimom,koji se otad i ne koristi kod mene,u dozi 0.5l/ha,i naredne godine ništa nije bilo rizoma
 
Danas je sirak dobio oko 0,8 l/ha fusilejda. Cekam 10ak dana i sparthase, valjda ce mu biti dosta da pocrka.
 
Nazad
Vrh