Herbicidi u kukuruzu

Koje su Dikambe dobre, a da nisu preterano skupe. Plamen oko 2600.
 
A sta kada taj rezistentan sirak tri nedelje posle delovanja laudisa poludi iz rizomai krene da raste ,kao sto uvek krene:sta:
Kukuruz pobegne ,a rizom rešavaš u suncokretu,soji,pšenici (obradom). Ako je radjen adengo svaki put kad se reaktivira posle kiše gnjavi ga i zaustavlja.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
ja već 2 godine koristim adengo i to u manjoj koncentraciji od preporučene jer tako mi ispada(sa 340l pošpricam više malo od hektara) i nikad nisam imao čistije njive!
reaktivacija nakon svake kiše je definitivno prava stvar!
 
Od prosle godine posle setve pre nicanja Telus,posle ide Laudis i po potrebi Nikosav.Ovu kombinaciju ne menjam :ppozdrav:
 
Jeste,s-metolahlor
Kod mene Adengo rešava sve,osim kupine i palamide,ali sam to iskorenio na tim njivama gde dolazi kukuruzen

- - - - - - - - - -

"rešava" i kupinu i palamidu u tom smislu da je onesposobi,ali verujem da naredne godine istera
 
Jeste,s-metolahlor
Kod mene Adengo rešava sve,osim kupine i palamide,ali sam to iskorenio na tim njivama gde dolazi kukuruzen

- - - - - - - - - -

"rešava" i kupinu i palamidu u tom smislu da je onesposobi,ali verujem da naredne godine istera
Palamidu rešava u rozeti koja je na zemlji...kad je veća stopira je ali je ne uradi do kraja.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Od koga kupujete hemiju? Cene se razlikuju drasticno od firme do firme. I u ovom poslu ce ostati Savacoop i 2-3 jos firmice i gotovo.
 
Nazad
Vrh