Gume

Ne moze bas kod cenejske veci precnik od ovog fabrickog tocka,tj gume.Kad se skroz podigne tanjiraca,tocak je sa jedne strane jako blizu prednjih diskova.Jedino da pomeram celu prednju bateriju napred kolko moze na one sliceve,ali onda centralni sraf se mora skinuti naravno.
Vidim na netu ima Bkt za 10k din sa pdv,8god garancija,mislim da je dobra opcija po meni.
 
Ne moze bas kod cenejske veci precnik od ovog fabrickog tocka,tj gume.Kad se skroz podigne tanjiraca,tocak je sa jedne strane jako blizu prednjih diskova.Jedino da pomeram celu prednju bateriju napred kolko moze na one sliceve,ali onda centralni sraf se mora skinuti naravno.
Vidim na netu ima Bkt za 10k din sa pdv,8god garancija,mislim da je dobra opcija po meni.
A kod guma garancija nešto znači? Da li je nekome nekad priznata garancija na neki kvar na gumi?
 
Garancija?
Ja ne znam na sta kome priznaju garanciju.To je varka .Meni na novom stajeru crkao prekidac od izvoda posle par meseci kaze do 300 evra nema garancije....sta dalje da pricamo
 
A kod guma garancija nešto znači? Da li je nekome nekad priznata garancija na neki kvar na gumi?
Нама су признали гаранцију за БКТ гуму за приколицу за стајњак, два месеца све ишло ок и само одједном експлодирала...

Ми рекламирали и добили другу.


У питању је трговац Шулок из Аде.
 
@Spajki Samo jednom smo imali situaciju da je nova guma imala defekt,i to na autu,priznato je sve i dobili smo novu gumu.Ali sto se tice poljo masina tu nisam imao problema do sad pre 6-7 meseci kad sam primetio na skoro nove Voltyre prednje na rusa da imaju bocne pukotine ....a maltene su tek bile izasle iz garancije.
 
BKT radial nisu baš jeftine, čak i skuplje od nekih drugih proizvođača ali dolaze u garanciji od 8 godina što je tipi topi.Kakve su dijagonalne ne znam, nisam školovala.
 
Alliance takodje. Dosta slična kao BKT po kvalitetu, a i cenovno.
Mada kada pogledate koliko svi ti jeftiniji brendovi zakinu na dimenzijama u odnosu na neku gumu iz premium bredna, nisu baš ni te gume jeftine.
 
Kako mislis na dimenzijama? Ja sam prosle godine kupio tri para Alliance guma, nisam nasao nekih nedostataka, samo mi se cini da su nekako mekane, da se brzo trose..
 
Nazad
Vrh