Gume

Uvoznik Kame za Srbiju je Trayal. Mislim da rade po Continentalovoj tehnoloiji. Teretni program je se veoma dobro pokazao, a verovatno da i poljoprivredni nije los. Balkanprogres jos nudi besplatnu isporuku na kucnu adresu, ali ne svaki dan vec na svakih 10-15 dana, tj. kad imaju vise isporuka na jednu stranu pa lepo razvezu.
 
Kama ima politiku da na nase trziste gura uglavnom teretne i poluteretne gume.I to im ide sasvim OK.Oni su i prva ugradnja za Nivu i Uaz i skoro su potisnuli voltayer iz tog segmenta.

Poljoprivredni program je jos nepoznanica jer posto je Trayal uvoznik nece sebo da pravi konkurrnciju pa ih ima vrlo malo na nasem trzistu i nema povratnih informacija.

Putnicki program se ne prodaje pod imenom KAMA vec pod imenom Viatti i onako bolji je od Starfajera koji mu je glavni konkurent sto se tice cene.

Ove godine ce trziste da preplavi KAMA teretni program jer je jedan ozbiljan igrac krenuo da ih distribuira,a za ostalo iz njihovog programa nista do naredne jeseni (bar se tako prica).
 
Kama ima politiku da na nase trziste gura uglavnom teretne i poluteretne gume.I to im ide sasvim OK.Oni su i prva ugradnja za Nivu i Uaz i skoro su potisnuli voltayer iz tog segmenta.

Poljoprivredni program je jos nepoznanica jer posto je Trayal uvoznik nece sebo da pravi konkurrnciju pa ih ima vrlo malo na nasem trzistu i nema povratnih informacija.

Putnicki program se ne prodaje pod imenom KAMA vec pod imenom Viatti i onako bolji je od Starfajera koji mu je glavni konkurent sto se tice cene.

Ove godine ce trziste da preplavi KAMA teretni program jer je jedan ozbiljan igrac krenuo da ih distribuira,a za ostalo iz njihovog programa nista do naredne jeseni (bar se tako prica).
Bas sam skoro bio u radnji gde kupujem gume za auto i malo razgovarao sa radnikom. Oni nabavljaju Kamu preko Trayala ali ne drze Stafire program (a drze preko 10 razlicitih brendova). Kaze nece jer su veoma lose gume. Kama im je najjeftinija a jedina zamerka mi je zavrsna obrada. A krampon je cini mi se dublji nego na ostalim gumama i ima rupice za eksere. Uzecu 2 za probu.
 
Pretovras 100%.Prosle godine ne moz navatati prikolica.Ove godine samo jednom kacen voz od dve zmajevke.
 
Ma....sala. ko uspe da pretovari ove godine svaka mu cast. Al, nema veceg crnjaka u ovakvoj godini 5 guma.
 
I mene poteralo. Dve 14.9x28,jedna 18.4x30 (druga valjda neće),4 kom 7.50x16 skreću pažnju na njih,neće dugo,kao i dve 6.00x19. Dve 18.4x30 su ćelastone,voleo bih da ih promenim,al ne da komšija....
 
Nazad
Vrh