Genetski modifikovana hrana

Naravno,to kad sam rekao da je smesna mislio sam na njene recenice,vrlo oskudne ,a razmisljanje joj je jadno.Sve mi je bilo jasno u njenih prvih par recenica. A ta fora oko nedostatka hrane je tek smesna i podrugljiva. Znam gomilu ljudi koji ne mogu nista od proizvoda da prodaju,i ja ne mogu da prodam dosta toga i prodaja je tesko ostvariva.Pa se ide na spustanje cene do minimuma. Onda se pojave ``profesori`` koji nam uvaljuju pricu o GMO zbog manjka hrane.......
 
To su za sada ne toliko bitne informacije,i tako nesto se odavno vrti po novinama.Naravno ne bi valjalo da se to obistini.Mi pricamo o zastiti na globalnom nivou,i daj Boze da se sve resi pozitivno (BEZ GMO (GMOvana)). Ako ostvare uvoz i proizvodnju gmo , bice srecan samo onaj ``ko sam sebi puni tanjir``.Normalnom hranom-zdravom.Zato ,savet za sve cuvajte semena.Jer ako se uvuce gmo,nece biti ni semena.Zbog poslednjeg gena usadjenog u gmo proizvode, ``terminator``gen,koji unistava plodnost biljke i samim tim zatire seme.
 
ljudi sećate li se pre nekoliko godina kada su se posvađale amerika i nemačka oko gmo soje i nemci mprali da je uznu insistirao buš i šta je reko nemački ministar bolje da su nam bacili atomsku bombu i ta soja je posle kod nas završila i na emisiju znanje na poklon gde uništavaju useve a ratari naši to seme kupili u apotekama
 
Citao sam dosta o ovoj temi po internetu i koliko sam shvatio ovo ako uhvati zalet, za 10 godina ima da unisti celu planetu i ljude na njoj jer niko ne moze kontrolisati virus.
 
Nece celu planetu,vec samo sirotinju,koja trosi vazduh nekim novim arijevcima.Bogati za sebe imaju organske i cak bio farme,mangulice koje ne jedu cak ni koncentrat,makar on bio i zdrav,vec samo zir i pomije itd itd.Na zalost u tu sirotinju spada i kompletna Srbija.Na nama je dali cemo potpisati smrtnu presudu sami sebi ili ne.
 
Колико год се људи борили ГМО ће на крају ипак доћи у Србију и уопште свагдје докле год су издајници и страни плаћеници на власти а они држе већину.Нажалост је тако.
 
Nazad
Vrh