Genetski modifikovana hrana

Ma ne mogu da shvatim da i dalje ljudi gutaju idiotske price umobolno-genocidnih kretena o neophodnosti i bezbednosti GMO organizama.Koji bre truli zapad,aman zaman.Od kada su stupili na tlo Amerike krenuli su sa genocidom,najpre lokalnog stanovnistva-indijanaca,a onda su krvave ruke pruzili sirom ove planete.Sada su jos opasniji u svojim namerama,nekonvencionalnim oruzjem smrti pokusavaju da prosto uniste sve ono sto je iskonski vezano za zivi svet i njegov opstanak i time,verovatno,stave tacku na svoju genocidnu pohlepu.Iskreno se nadam da ce im neko u medjuvremenu baciti civiju u pakleni stroj i sjebati bolesne namere.Ljudi,opasno je igrati se Boga na zemlji.
 
252707431434793563261285.jpg
 
Na ovu sliku imam 2 komentara
1. Monsanto=USA=zagrobnici citavog sveta
2. Stavljena je pogresna puska na slici,ovde je AK-47 a trebalo je da bude americka M16 kao predvodnik novog svetskog poretka i hegemonije koja je ustaljena zarad osvajanja sveta po svaku cenu.
 
Na ovu sliku imam 2 komentara
1. Monsanto=USA=zagrobnici citavog sveta
2. Stavljena je pogresna puska na slici,ovde je AK-47 a trebalo je da bude americka M16 kao predvodnik novog svetskog poretka i hegemonije koja je ustaljena zarad osvajanja sveta po svaku cenu.

Dobar je kalaš, sasvim na svom mestu. Sirotinja se međusobno roka upravo njime, a ne M16-kama. U Africi se pripadnici sukobljenih plemena Kalašnjikovima otimaju o pašnjake. Ameri i ostali Zapadnjaci su svojom predatorskom i ekspanzionističkom ekonomijom i svojim "naprednim" biotehnologijama naterali narode siromašnih zemalja da se late kalašnjikova umesto budže i motike jer oni stvaraju jeftinu "hranu" i za njih i to bez motike, a besposlene ruke :zli: brzo zaposli. Zato taj čovek drži u jednoj ruci kalaš, a u drugoj rilj(ašov). Tako ja tumačim tu sliku. Dvadeset ljudi u traktorima, kombajnima i pikap-terencima na Zapadu rade posao koji upošljava i po hiljadu ljudi(celo selo) sa motikama i stočarskim budžama u siromašnim zemljama.
 
Pa zasto bas da ih nateraju da kupe konkurentsku rusku pusku ako su mogli oni sami da im prodaju svoju neku,bilo koju.
 
Pa zasto bas da ih nateraju da kupe konkurentsku rusku pusku ako su mogli oni sami da im prodaju svoju neku,bilo koju.

Nateraju ih da se rokaju između sebe, a zabole ih čime. Do juče drvljem i kamenjem, a od skoro vatrenim oružjem onim koje mogu lako i jeftino da nabave. Nema Crni love da legalno nabavi pušku. Najlakše mu je da se na crnoj berzi dokopa Kalašnjikova iz bivšeg DDR-a za 20eur/kom. Dakle Zapadnjaci su im uvalili nepoželjnu robnu marku u NATO-u koju su zatekli u magacinima svojih novopridruženih članica, bivših članica bivšeg Varšavskog Pakta.
 
Genetic engineering has so far not produced one commercial drought tolerant, salt tolerant, higher yielding,
nitrogen fixing crop despite two decades of transgenic plant research costing billions of pounds. Multiple
gene events which impact on the whole physiology of the plant are proving much more tricky to achieve that
the simple single and double trait insertions in the first and second generation GM crops.
Therefore, GM technology is an unnecessary cul-de-sac at best, and at worst a distraction diverting precious research time and funds away from cheap and more easily available solutions to agricultural problems.

http://www.gmfreeze.org/site_media/uploads/publications/89D_yields_briefing1.pdf
 
I onda kažu ovi njihovi portparoli kako "ceo Svet gaji GMO, samo mi se inatimo". Pa ovo nisu pisale čuvene srpske inadžije, ja bih rekao po rukopisu. :haha: - White Lion Street, London N1 9PF Tel: 0845 217 8992 Fax: 020 7837 1141
 
Kako biti siguran da semena koja imaju oznaku hibrida f1 a stizu iz kuce Monsanto nisu prikriveni GMO,kad su oni poznati po celom svetu po brojnim aferama,prevarama i malverzacijama,kome verovati da li je istinito sto pise na omotu i u deklaraciji.........
 
Meni su svi veliki proizvodjaci semena sumnjivi da nisu svi spregnuti u gmo lanac,a gmo je za mene jedno veliko zlo danasnjice..........
 
Moraju i domace kuce da poboljsaju kontakt s klijentima, da strucna sluzba bude dostupnija za informacije i kritike, da objasni sta treba i da bude na dohvat ruke, da tako kazem.
Kad pozovem da pitam u vezi nekog stranog semena, odmah izlaze u susret, kad pozovem domace (skoro) uvek bude povuci potegni. Bude tu i starijih ljudi, neznaju da pogledaju mail, neznaju da pogledaju sliku na mobilnom, moraju da pitaju nekog mladjeg da im objasni pa ce da mi se jave. Mora to sve bolje kad su domace kuce u pitanju.
 
Ova fotografija je pretpostavljam fotomontaza,mucno mi je pomisliti sta ce taj genetski inzenjering doneti u buducnosti....
 
Nazad
Vrh