Gde ste služili vojsku

Kad cujem ovakve price... uh. Ja bio u Nis. Pljeskavica kod Joce i Nene za Novu godinu i tako...
 
Tako recimo formacijski na nivou voda išao M76,snajperisti koji je prošao obuku namignuo ovaj sa druge strane.Pa ko će sad da duži,svaki dan ga nosio drugi.Loviš ti njega lovi on tebe,ja sam ga držao pored sebe kad je moj red,metak nisam opalio.
 
Kasarna Žarko Zrenjanin u Vršcu od 2-og juna 2004 do 14-og februara 2005. Služio kao vozač tenka T55 prva 3 meseca, onda ukapirao da imam vezu (komadant kasarne bio Zrenjaninac, najbolji drug očevog kolege) i do kraja vojnog roka sam "služio" u Komandi stana, bio na prijavnici. Nisam imao prilike često da dolazim kući ali u Komandi stana nam bilo kao u "banji Junaković". Imali smo velike privilegije i niko od oficira i podoficira nije smeo ništa da nam kaže. Sa zastavnicima sam bio kao nokat i meso jer sam im uvek dozvoljavao da unose alkohol u kasarnu, i da iznose razne prehrambene namirnice koje su bile vlasništvo vojske. U vršačku pivnicu kad god sam otišao nikad nisam ništa plaćao jer su mi se uvek zastavnici "oduživali" zato što okrenem glavu kada oni prođu pored prijavnice na glavnom ulazu.
 
Momosaric ja sam zavrsio u septembru 90. U avgustu te godine su bile one barikade u Kninu. To je sve sto se desavalo tada, a nikakvih drugih naznaka da ce biti rata nije bilo.
 
Mene kapeten Dzepina Petar odusevio za novu godinu kad na sto nam doneo gajbu jelen piva pa posle isao sa dezurnim u obilazak posle ponoci a ja dezuran pozarni u strazari a pijan od jelena

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh