Gde ste služili vojsku

djakovica mart98-jun 99 15 meseci.Kosovo i Metohija
 
sluzio sam vojsku 92/93 valjevo(zikica jovanovic spanac) i pristina(kosovski junaci) i na gazimestanu jedno 3 maseca ako ne i vise oklopni bataljon
 
septembar 05. Svilajnac, bio na obuci 2,5 meseci prekomanda Vojna akademija bio 28 dana pa konačno na Kopaonik do kraja i skinuo se na kraju u Raškoj. :ppozdrav:
 
Septembar 05/06.Beograd 2 Gardijska Brigada 1 ceta.Staresina kap.Gogic.Extra je bilo,niko nas nije cimao ni za sta samo cepali strazu ceo vojni rok
 
Lepo,lepo nego sta.Nisam davao kasarsku nego izdvojeni objekti sa patrolama bez strazarskih mesta.2 nedelje raspis straze nas 8,9 i komandir.
 
decembar 01 02 prokuplje 2.5meseca kursumlija pa teren merdare komandir tenka t55 desetar
 
dragansavin je napisao(la):
pa zar je moguce da nema nikog iz moje klase jul 94/95 bela crkva 2.5 meseca pa kikinda do kraja, ajde klaso javlja mi se
ja sam 96/97 bio u beloj crkvi,u koju cetu si bio?
 
Stariji kiraj sluzio JNA decembar 85.Kasarna Sepurine u Zadru a posle 5 meseci dom JNA u Zadru jos skoro 7 meseci.
 
83' januar 5meseci Strumica ,prekomando u Skoplje Tito marsal kao teh.sluzba automehanicar
 
Nazad
Vrh