Gde ste služili vojsku

Da, u Kumburu, jedina kaserina u bivsoj Jugi koja je na moru.
Mesec dana sam bio u inzinjerije a 11 u komandi stana. Jbg.
 
Nis, "Filip Kljajic" 5 ceta 2 vod 2.5 meseca (sept.-decem. 97) na obuci za protiv-pozarca, a posle prekomanda u Kursumliju 9.5 meseci (dec.97-sept.9:cool: svaki drugi dan dezurni PP, a "cuvas" 2 kasarne, tj. svaki drugi dan grad
 
znam da nije isto ali me ove serije na rts1 podsete na to vreme,nisam se suzdrzao da ne kazem.

na danasnji dan sam pre tacno 10 godina mobilisan,casno sam se odazvao mada sam imao 1000 razloga za ne.
za razliku od nekih koje su clanske karte sps-a spasavale od odlaska na front.

svim palim borcim vecna slava!
 
ehh mozda za malo pre tebe bio godinu ili dve video sam neke slike neki vojni tuneli svasta ima tu!!!a jel ima idalje kompresori ispred kasarne:haha:
 
63.padobranska brigada,199495,Nis


diverzant,VES snajperista
 
Kraljevo (ribnica) septembar 00-01. obuka 3 meseca pa prekomanda u BG na topčider u auto-bataljon generalštaba(druga četa) skroz do kraja. Zadnja generacija koja je služila 12 meseci :cao:
 
4 marta 2003 u Pirotu bio na obuci 2 meseca i 23 dana a onda prekomanda u Mokrin na granici do kraja vojnog roka bas je bilo super :ppozdrav:
 
branko7 je napisao(la):
:ppozdrav: Zar nije mart imao skraćenje nekih 15 dana?

Jeste, ali ja to ne računam, taman ostavio 17 zadnjih dana za redovno, odem kući i oni zovu posle dva dana da se razdužim :zli:
 
Bilo je kod mene martovaca u četi koji su došli iz B. Crkve posle obuke, sigurno je bilo i iz tvog voda. Sećam se jednog iz šapca. zove se Željko Šurlan. Bilo ih je još ali nemogu imena da se setim. :sta:
 
Nazad
Vrh