gasno ulje 01

Ja zato to gasno ulje uopste vise necu kupovati.
 
Obično (i) kod nas završi kojekakvo smeće od goriva.... Al evo od kako nema D2 koristimo uglavnom G.U. i nemamo apsolutno nikakvih problema ni sa filterima,ni sa curenjem pumpi,ništa ni na jednoj mašini.... A nešto ni po selu ne čujem da se žale ljudi.... Izgleda da smo imali sreće. Posle prvog,ili kad već počinje prodaja,vrlo je moguće da će nam uvaliti kosku. Prvo nas navuku a posle....
 
E sad za potrošnju nzm..... Ne pratimo potrošnju. Ali što se tiče čistoće-nemamo apsolutno nikakvih problema. A da je na drugim mestima drugačije.... Ooo pa to me ne iznenadjuje uopšte!
 
Prosle godine sam merio potrosnju GU,i nije bila nista veca od D2.Problema sa filterima nije bilo.Trenutno GU nema u mojoj okolini,pa trosim loz ulje,a valjda ce se od 1.4. nesto vise znati o gorivu za setvu
 
Kod nas pa opet nema ložaka ima gu i ed ed je 152.90 a gu 148.90 tako nešto pa iz tog razloga uzimam evro .Koliko je lož ulje kod vas ??
 
Гасно уље на пумпама тек од првог априла питао пре неки дан на Нисовој пумпи, а Ед има колико хоћеш,
То гасно уље би требало бити на пумпама од 1 марта а не априла,
 
Ja sam pitao u Kuli kada pocinju da toče GU kazu dobili smo ga ali nemamo nikakve informacije kada pocinje da se toči.
 
Meni rekli na pumpi NIS da ocekuju da od 15.4 krene tocenje GU, ali jos nista nije 100%.
 
Sipo sam pre neki dan posto je bila u kvaru pumpa za ed sipam gasno ulje ,primetna je razlika losiji je kvalitet slabije ide auto po meni mozda gresim ,ali eto iskusio sam moji utisci su takvi .
 
Meni se čini da mi je auto samo teze palio na GU ali snaga i potrosnja mi je delovala isto...
 
:cool:....neka im ga u tankovima da ne zarđaju...dosta je bilo i njihovog monopolisanja....:cool:
 
Drzavo Srbijo,danas sam posejao i oprskao kompletnu povrsinu pod kukuruzom,a pre toga sam i psenicu prskao i djubrio.Hvala ti moja Drzavo sto si mi izasla u susret i blagovremeno mi omogucila da kupim gorivo ZA KOJE JE REGISTROVAN MOJ TRAKTOR.
Drzavo i da te podsetim hvala ti sto mi nisi prihvatila razune za ED jer nije za ED bio registrovan traktor.Za mnogo toga ti jos hvala i dabogda zivela vecno ali u snovima.
Lepa si bila kada te je jedan vodio a sada te svi razvlace.Za sve radis ali za svoj narod najmanje.
 
Nazad
Vrh