Fungicidi u strnim žitaricama

Da li je neko prskao psenicu regulatorom rasta zajedno sa herbicidima?Neisplati mi se samo zbog jedno da se vozikam po njivi.
 
Nisam mislio nista lose Nikola, samo pisem sta su mi rekli....def. cu prskati Galofunginom, zato sam i ovde da bih pratio iskustva razna i upijam i ucim, ne da osudjujem....hvala na svakome savetu!
 
Pitanje je samo da li ces naci, jer ovde kod nas u Zrenjaninu nema ni u jednoj apoteci...samo moze moooooozda da se naruci, a sumnjivo je i to :/
 
Gde god sam zvao rekli su mi da nema i da se ne proizvodi više.Počeo sam da jurim galofungin još u januaru i nisam našao.
 
Falkon 34 evra + pdv 8 % ,Bumper p 490 19 evra +8% pdv evo cena, danas proverio još jednom, cycocel 5 evra+ 8 % pdv
 
Sad pregledao mejl, još uvek ništa...mada taj odgovor mi sad ne bi ništa značio , jer sam već nabavio preparat... mada ako odgovori (ako uopšte i koristi taj mejl) možda nekom drugom bude od koristi , pa ću ga proslediti ovde.
 
@diklofen probaj da narucis, ljuboslav je postavio link...ja sam poslao, mozda mi i stigne, ipak je najpovoljnije
 
Miloše ako misliš na Galofungin i da ga nađem neću raditi prvi tretman sa njim.Njegova namena i dejstvo nemaju šta da traže u prvom tretmanu pšenice.
 
Nazad
Vrh