FOTON

Gledao si verziju 2 ili 3?
Ja sam gledao verziju 2, i isto tako sam stekao utisak da je buka u kabini nenormalna, gora i od starog IMT-a (mozda preterujem).
Uz to vrata su se otvarala sama tj.brave na vratima su na tim kabinama očigledno promašaj.
Što se ostalog tiče traktor je na mestu, reverzer mu je velika prednost.
Pretpostavljam da je buka u novoj kabini, verzija 3, mnogo manja.
 
Pa gledao sam onaj sto je izlozen ispred Trgomena.
Znam da nema reverzer.
Dok 1104 ima reverzer, ali je buka isto velika.
 
Svaki lovol ima reverzer mehanicki. Od najmanjeg do najveceg.
379567268_6338461786282133_6275251217555059339_n.png
 
Jel neko zna potrosnju Lovol 504 III ?
Oranje sa dva pluga... Spartanje... ?
Vidim da ovaj novi III. generacija kabina dihtovana full, menjac drugaciji naspram prve i druge generacije.
 
Nisi on to,al meni se nije svidelo,suviše je to sve tanko oko.poluga i toplinga...sve je pucalo na mom kinezu...da je sposoban jeste,da je dizajniran za tako nešto pa i nije...
 
A zašto mora biti dupke puna prskalica? Ja sa rakovicom 60S nosim prskalicu 1100lit metalogradnja Vrbas, 15m kopir grane. Naravno ne punim je do kraja.
Ako tu istu prskalicu zakačim za YTO-a pa prskam totalom e onda je punim do kraja.
 
Siniša, jel total ima manju specifičnu težinu od drugih hemikalija?
Ne nego mi je YTO veći traktor od Rajke pa nosi punu prskalicu bez problema a ni raspon točkova mi nije bitan kod totalisanja pa iz tog razloga ponekad kačim prskalicu za Yto i s njim prskam.
A može i ovakav odgovor: Čika Aco, naravno da nisu iste, da jesu ne bi ti išao kod komšinice. :)
 
Nisi on to,al meni se nije svidelo,suviše je to sve tanko oko.poluga i toplinga...sve je pucalo na mom kinezu...da je sposoban jeste,da je dizajniran za tako nešto pa i nije...
Koji je kinez u pitanju?
Mi imamo Europard 454, Lovol 504 je isti tu nazad.
Odlazili su samo navoji na polugama, ali vremenom, traktor ima preko 9000 sati. Ali nije ništa pucalo, a nosio je tereta i terta, viljuškar 400kg + 1250kg paleta đubriva.
Poluge su deblje nego na Deutzu E serije od 100ks
 
Koji je kinez u pitanju?
Mi imamo Europard 454, Lovol 504 je isti tu nazad.
Odlazili su samo navoji na polugama, ali vremenom, traktor ima preko 9000 sati. Ali nije ništa pucalo, a nosio je tereta i terta, viljuškar 400kg + 1250kg paleta đubriva.
Poluge su deblje nego na Deutzu E serije od 100ks
Debljina ne znaci kvalitet, to smo naucili od turaka..
 
Nazad
Vrh