Fendt

Malo objasnjenje molim...ko'lko vidim iz raznih promocija novih fendt serija traktora da je fendt napustio deutz-a i u nove modele ugradjuje ove motore MTU Motoren- und Turbinen-Union Friedrichshafen GmbH.Dali zna neko nesto detaljnije da pojasni,ili se meni to samo ucinilo.

U serijama 9 i 11 koje su premijerno prikazane na agritehnici i sam Deutz ce koristiti MTU motore u svojim traktorima.
 
Ako nekom bude trebao broj poslaću ga na pp inače vrši remont skoro svih vodenih pumpi. Nikola ta od 65e čisto sumljam da je i prošla pored orginala..
 
1470423_569847336424566_118931740_n.jpg


- - - - - - - - - -

Fendt_936.jpg


- - - - - - - - - -

1236709_384471241679585_2105342660_n.jpg
 
Nemoj tako daleko bilo,inace pre neki dan bio sa prijateljem iz Temerina(nekada je prodavao casse) pitam ga jel ime negde dobar fendt da se kupi,a on mi odgovara"ko god ga ima prodaje ga":sta:
 
Fendt je sada statusni simbol.Kao nekada što je bila aktuelna kupovina Tamića.Ko će kupiti boljeg i lepšeg. :haha:
 
Nemoj tako daleko bilo,inace pre neki dan bio sa prijateljem iz Temerina(nekada je prodavao casse) pitam ga jel ime negde dobar fendt da se kupi,a on mi odgovara"ko god ga ima prodaje ga":sta:

Molim bez vredjanja!!! :( odavde fali jos koja smeska ali nije se poljavilo .....ha, ha, ha)

p.s razlike od 612 lsa-615 lsa ima dosta , ne samo motori nego i manjaci nisu isti, moj ima oznaku MWM TD 226.6,2 114KW, a recimo 615 LSA zadnja serija vec ima motor MWM TD 226.B2 taj ima 136KW, dimenzija klipova ista ali PVP i hladjenje vec nije isto
 
Poslednja izmena:
Molim bez vredjanja!!! :( odavde fali jos koja smeska ali nije se poljavilo .....ha, ha, ha)

p.s razlike od 612 lsa-615 lsa ima dosta , ne samo motori nego i manjaci nisu isti, moj ima oznaku MWM TD 226.6,2 114KW, a recimo 615 LSA zadnja serija vec ima motor MWM TD 226.B2 taj ima 136KW, dimenzija klipova ista ali PVP i hladjenje vec nije isto
Koji su bolji?
 
moj 611lsa nosi oznaku MWM TD 226.B-6 tezak je merio sam ga na vagi 6600kg bez ikakvih tegova steta sto nema vise konja.
 
Isti su motori na tim traktorima jedino je ili drugačije podešena PVP pumpa ili je zamenjena i menjaju se dizne.Svi su sa turbinama zapremine 6,2 litre.
 
Nazad
Vrh