Fendt

Sve je bilo rastureno i menjano sto nevalja,motor komplet,sklopovi obrada radilice bloka,4 stepsla nova,bregasta je bila dobra,pumpa volana i vode dobra,radjena PVP,turbina,alnaser,alternator,dizne,uljna pumpa nova,orbitrol nov,lezaji,semerinzi i ulje u Turbomatiku,komplet kvacilo,radjena spojnicka,lezaj na spojnickoj,iglicasti u menjacu,pumpa hidraulika nova,glavni cilindar za hidrauliku radjen,novi filteri i ulje...4950e+majstor.
 
Sad imas traktor boli glava. Volim te kompletne remonte, jeste izadje dosta. Ali si miran kao da imas nov traktor.
 
Tako bi trebalo...Nije to skupo kad se tako radi,to je najjeftinije,jednom sam radio ofrlje i imao samo muke,tako sam i Rakovicu uradio 2006 i jos ne trosi kap ulja,suva,poplasi kad pipnes kljuc od palenja a sto je bitno imam siguran traktor i idem opusteno na njivu.
 
Za polu generalku na 615 samo motor je radio majstor uzeo 150eur ,tri dana posla od ujutru pa dok ne smrkne sa prevozom ukupno 130km.
 
A Ja pomislio da si postavio snimak tvog traktora posle generalnog remonta...malo si me razocarao!!!!!:sta:
 
Ja ne znam zasto se toliko muce traktori? Mogao je da otkaci jednu, pa izvuce je na asfalt, pa posle drugu i gotovo. Tako bi bilo mnogo pametnije.
 
Fendt 1050 na sajmu u Budimpesti

v5g5du.jpg
 
Pozdrav. Sta mislite da li fendt 308 lsa 1985 moze da vuce neki plug sa 3 brazde srednje velicine

Pogledaj kako 3009LSA ore u mom kraju, brdo, mokro i teška zemlja sa velikim dvobrazdnim plugom, ore oko 35-40cm duboko. Mislim da se 308 može bez problema nositi sa osrednjim trobrazdom, mala je razlika u snazi medju njima.

 
Nazad
Vrh