Fendt

Mislim da ih nema puno kod nas, tako da ti neko moze reci realnu cenu. Pogledaj najbolje po stranim sajtovima cene pa uporedi. Daj neke slike da vidimo traktor.
 
Nemam sad slike. Tata ga je gledao uzivo u inostranstvu. Treba nam traktor sa utovarivacem, ali vise bi odgovaralo da je neki veci.
 
Poslednja izmena:
To nije puno. On ne bi trebao izaci ovde vise od 14000e, nikako. Toliko vredi sigurno.
Jel je duplak?
 
Ja mislim da je u pitanju termostat a ako se puno radilo na visokoj temperaturi onda može biti i glava. Najrađe baca vodu van kad termostat ne radi kako treba ili kad je prljav hladnjak.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
ja sam imao taki slucaj prije mjesec dana na 6920 jd, nije se niti grijo niti je gubio snagu samo sam skuzio da mi pomalo vodu baca van, izvadim termostate(on ima dva) ista stvar, onda sam skuzio da mi piri(bude tvrdo) crijevo od vode sto ide sa hladnjaka na termostate kao cep nevalja ja ga otpustim dok nedodze novi i radim ali nikako mi to nije to, doso cep dosli termostati kad sam to stavio ostavio ga da se ugrije ista stvar, e jebiga glava dole i na sestom je propirio u vodeni kanal, nova brtva i koje sta za 1300 eura i sastavi radio sa njim podrivanje oranje i koje sta i to je to, eh da usput i dva injektora o je dodatni 800 eura i to je oto, znaci ako baca vodu van i piri crijeva brtva je, e sad fendt ima svaku glavu posebno pa morate dobro biti sigurni na kojoj je propuho.... govorim za serije stare za nove neznam...
 
Blokada na fendu kada je ukljucim nece da radi zatreperi 3 puta crveno pa stane 4-5 sekundi pa ponovo isto,sta moze biti ?
 
Relej je zezao resio sam.
Branko@Dobar je on uradio on dosta posla zahvalan je a pre svega mali potrosac,a za novo nema novaca .:ppozdrav:
 
Fendt najbolji traktor. Za mene je broj jedan. Ali zadnjih nekoliko stranica, samo lomovi neki. A to je samo zato sto sa zapada stizu sa preko 20 000 sati.
Svaka cast forumasima koji obavestavaju o lomovima i kavrovima, da bi i mi ostali bili lepo informisani.
A ne kao neki, ma to ide, to se ne kvari, napravio sam 3 000 sati, samo sam zamenio jednu unutrasnju gumu, prednje levo svetlo. Ma cudo. :)
 
Nazad
Vrh