Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

Mala sala.:osmeh:Ja bih bio zadovoljan kad bi fixirali cenu na trzistu kao coca Cola.Da svuda kosta isto a,ne u Sapcu 450e tona a kod mene 590e!
 
Takodje Zorka ovih dana pocinje da radi PREMIJUM djubriva sa mikroelementima raznih formulacija kao i azotno djubrivo sa sumporom AS za bazna zemljista koje je jako kvalitetno i daje super rezultate.

Gde može da se pročita nešto detaljnije o premijum djubrivima?
Da li se proizvodi TSP superfosfat i koja mu je cena u odnosu na MAP?
 
Pogledaj na sajtu elixirzorka.rs, ima i email i broj telefona pa se možeš direktno informisati. A ovo za premejum đubriva sa raznim formulacijama se ne spominje previše na njihovom sajtu, mada zvuči zanimljivo. Pretpostavljam da bi im namena bila za voćarstvo i vinogradarstvo pošto su u tim sektorima specifični zahtevi u zavisnosti od terena gde se nalaze.
 
I u voćarstvu i vinogradarstvu , a i u ratarstvu. Gvoždje, Cink, Bor... Bilo bi ekstra kada bi se proizvelo za kukuruz sa fosforom i cinkom , za š. repu sa borom i kalijumom .... eh milioni mogućih kombinacija.... samo da cena bude korektna ...
 
Jel ja ne vidim ili Zorka ne pravi UREA-u?

Roberte,
Elixir Zorka u Sapcu od azotnih djubriva proizvodi AmoSulfan koje sadrzi 20% amonijacnog azota i 24% elementarnog/cistog sumpora.Namenjeno je za bazna zemljista.
UREA-u ne proizvodimo ali trgujemo sa njom. Znaci kupujemo rinfuz Rusku ili Rumunsku i pakujemo u nasu ambalazu 25/1. Sa pakovanjem/prodajom krecemo do kraja meseca.
Pozdrav

- - - - - - - - - -

Pogledaj na sajtu elixirzorka.rs, ima i email i broj telefona pa se možeš direktno informisati. A ovo za premejum đubriva sa raznim formulacijama se ne spominje previše na njihovom sajtu, mada zvuči zanimljivo. Pretpostavljam da bi im namena bila za voćarstvo i vinogradarstvo pošto su u tim sektorima specifični zahtevi u zavisnosti od terena gde se nalaze.

U izradi je katalog za Premijum djubriva. Za par dana bice na sajtu.
Obavesticu Vas o tome.

- - - - - - - - - -

Pogledaj na sajtu elixirzorka.rs, ima i email i broj telefona pa se možeš direktno informisati. A ovo za premejum đubriva sa raznim formulacijama se ne spominje previše na njihovom sajtu, mada zvuči zanimljivo. Pretpostavljam da bi im namena bila za voćarstvo i vinogradarstvo pošto su u tim sektorima specifični zahtevi u zavisnosti od terena gde se nalaze.

U izradi je katalog za Premijum djubriva. Za par dana bice na sajtu.
Obavesticu Vas o tome.
 
Nešo,ajde mi pojasni još nešto koja je razlika u nekim đubrivima ima 8%S sumpora, a u nekim 20%So3 tj. sumpor oksida...Šta je bolje tj. pristupačnije biljci?
 
Za Dragana18

premium.png


NutriStart 16 20 0 + 14 S + 2 Mgo + 0,2 Zn

- - - - - - - - - -

Nešo,ajde mi pojasni još nešto koja je razlika u nekim đubrivima ima 8%S sumpora, a u nekim 20%So3 tj. sumpor oksida...Šta je bolje tj. pristupačnije biljci?

Potpuno je isto. Samo je izbor kako se neko opredeli da deklarise. Mi smo proletos S izrazavali kao SO3 ali u svetu se najcesce deklarise kao S pa smo prebacili. Znaci potpuno je isto u svakom smislu.
Pozdrav
 
Roberte,
Elixir Zorka u Sapcu od azotnih djubriva proizvodi AmoSulfan koje sadrzi 20% amonijacnog azota i 24% elementarnog/cistog sumpora.Namenjeno je za bazna zemljista.
UREA-u ne proizvodimo ali trgujemo sa njom. Znaci kupujemo rinfuz Rusku ili Rumunsku i pakujemo u nasu ambalazu 25/1. Sa pakovanjem/prodajom krecemo do kraja meseca.
Pozdrav
Ok,hvala.
Da li se zna cena Ruske,odnosno Rumunske urea kod Vas?
 
lepo to sve izgleda na filmu a kako li je u praksi,videcemo
nego da gazda to sve lepo ne nasminka i preproda ....takvi su nasi biznismeni
 
Nazad
Vrh