Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

Isti hibrid sa i bez Super Starta:
112453501020667958645878.jpg

111280601020667958585877.jpg

111187131020667958553876.jpg
 
Imam ja na par parcela kontrolu za 10-ak dana vidimo. Žena me terala da joj donesem još kaže cveće poludelo.
Verovatno je nasolila malo više.
 
Juče rasturan 6:24:12 + S +Zn , Simplex linija . Sve pohvale za granulaciju,noćas pala dobra kiša ,nema ni jedne granule,sve se istopilo. Inače djubreno je za Uljanu repicu.Roba sveža od aprila.

Послато са Lenovo A5000 уз помоћ Тапатока
 
Fertil ima ogromne zalihe djubriva u ko zna kakvom stanju??? Sta ce biti sa tim djubrivom?Mislite li da ce odoleti tom izazovu da ga ne umesaju u drugu ELIXIR ambalazu?! Sve je to sumnjivo...A novac je ogroman u igri! Elixiru svaka cast jesenas u proletos po kvalitetu i ambalazi, nista losiji od uvoznih,ali problem ce biti ako se udruze sa Victorijom a vec jesu odnosno gazda Popovic se vratio prvobitnom Viktorijanskom jatu!
 
Poznajuci ekipu Elixira nece dozvoliti sut od djubriva u svom prodajnom programu,jer ih je upravo kvalitet uzdigao i njime su pridobili nove kupce. I VAG grupacija razi zajedno ali ne mesaju Audi i Skodu.
 
Poznajuci ekipu Elixira nece dozvoliti sut od djubriva u svom prodajnom programu,jer ih je upravo kvalitet uzdigao i njime su pridobili nove kupce. I VAG grupacija razi zajedno ali ne mesaju Audi i Skodu.
porediš Njemačku i Srbistan :haha:
razumem,dobio si na konto foruma one dodatke za sejacicu ali nemoj preterivati u poredjenjima
svi su u početku bili dobri i čak odlični pa je tako bilo i djubre iz Palanke
 
A dobio je i koji kg da nekežemo koju stotinu gratis pa ih sad mora braniti...



Elem sve dok to fertilovo ostane u pakovanju fertil, neće biti problema, a ako Elixir počne da ga pakuje u svoje, a nebude pravio razliku e onda eto problema...
Inače koristio sam njihovu 15-cu jesenas i proletos Amosulfan i samo reči hvale...
 
Eh da na konto foruma...ispadne kao da je forum samo moj i da niko drugi sem mene ne postoji.

Sto se tice Elixira to je dezinformacija da je Elixir kupio Fertil,radi se o tome da Fertil ove godine nije proizvodio djubrivo(zapravo nije nikad,samo su prepakivali) tako da nastavljaju da prepakuju iz uvoza MAP i UREU,dok ce NPK djubriva kupovati od Elixira bas iz navedenog razloga kvaliteta,jer Elixir PROIZVODI djubriva.

- - - - - - - - - -

A ima i lepo objasnjenje na sajtu:
http://www.elixiragrar.rs/PageType6-1.aspx?id=397&pr=1
 
Eh da na konto foruma...ispadne kao da je forum samo moj i da niko drugi sem mene ne postoji.

Sto se tice Elixira to je dezinformacija da je Elixir kupio Fertil,radi se o tome da Fertil ove godine nije proizvodio djubrivo(zapravo nije nikad,samo su prepakivali) tako da nastavljaju da prepakuju iz uvoza MAP i UREU,dok ce NPK djubriva kupovati od Elixira bas iz navedenog razloga kvaliteta,jer Elixir PROIZVODI djubriva.
Njihovo djubre je OK. i ja ih koristim a od sledece godine cu ih jos vise koristiti,ali neznam šta oni proizvode ili ih samo mešaju u nekim prirucnim softiciranim mešaonama :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh