Elektronska cigareta

Duvanim nekih 14 godina.Za to vreme sam ostavljao više puta a najduže po godinu dana.Jednostavno se probudim ujutro i ne pomišljam na njih kao da nisam pušač.To tako drži neko vreme a posle opet po starom.
 
Duvanim nekih 14 godina.Za to vreme sam ostavljao više puta a najduže po godinu dana.Jednostavno se probudim ujutro i ne pomišljam na njih kao da nisam pušač.To tako drži neko vreme a posle opet po starom.
To znaci da si labilna licnost.:osmeh: Ne predvidiv si.:osmeh: Moz biti i da je zbog prezimena.:haha::ppozdrav:
 
Puko sam Maticu pre 5 god. ostavio sam ih 4 meseca i opet krenuo. Ko budala psujem i onog ko je stvorio cigaru a vise onog koji je prvi povukao prvi dim i delio ostalima.:osmeh:
Pa, za nas Evropljane je zasluzan ser Volter Roli, naime on je donio duvan na stari kontinent. Istina donio je i krompir.
 
Nije, zlatica se pocela siriti Evropom tek u 20_tom vijeku. Npr. Gebels je Njemacka polja krompira zarazavao zlaticom iz aviona na kojima su farbali Engleske oznake, samo da bi izazvao mrznju prema istim.
 
Ne pušač sam od jeseni 2000-te i verujem da to može svako, samo malo volje. Elektronske cigarete...ne verujem u to.
 
Ja od sutra prvi put posle 13-14 godina pusenja ostavljam duvan.Zamalo da krenem jos danas ali posto ce sutra da bude pijanki neverujem da bi mogao da izdrzim da nepusim.Videcemo kako ce biti i da li cu moci da batalim.
 
Shisha to go,cigareta to je hit na zapdu prevzisli su elektroniku ja narucio iz svajcarske preko prijatelja nekih,ali ima da se povuce samo 600 dimova bez punjenja kosta 10 fr
shisha-2go-sunny-peach.jpg
 
Mislim da je danas 16 dan kako ne pusim ni elektronske ni prave cigarete!::super:: Mnogo mi je tesko bilo prvih par dana ali sada iz dana u dan sve lakse. Mnogo je zajeban taj korov!!!
 
Nije, zlatica se pocela siriti Evropom tek u 20_tom vijeku. Npr. Gebels je Njemacka polja krompira zarazavao zlaticom iz aviona na kojima su farbali Engleske oznake, samo da bi izazvao mrznju prema istim.


Nije bas tako bilo Amerikanci su sa Englezima Nemacku zasipali sa zlaticama iz mnogo konkretnijih razloga da bi umanjili prinos krompira a samim tim i kolicinu hrane za nemacku vojnu masineriju.
 
Bravo,samo istrajte nije teško bez duvana
ja već dve ili tri godine nedimim
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam pusio konstantno 12 godina,i od 1 februara 2014 nisam zapalio,prvih tri dana je bilo krize,ali kad me uhvari ja odmah u krevet.Tako je bilo 3dana.

Sada je opusteno,volim to sto mi se odeca,kosa...... ne oseca vise na duvan, i kad ustanem nema vise kasal pa tek onda otvorim oci.
 
Fala bogu nisam nikad palio kadionicu djavolu tako da sam po tom pitanju bio miran i spokojan.
 
Nikako da ubedim matorog da prestane da pusi,dimi kao blesav,moze da ne jede ceo dan ali cigare mora da ima.
 
Nazad
Vrh