Elektronska cigareta

8.marta ce biti 8godina kako sam batalio.
 
dok radim i dok sam kuci ne treba mi za lek a jesam se dovatio vopia odma trazi
a ovo elektronsko i sami znate sta imao kolega onu po izgledu ko cigara batalio i drugi poznanik isto samo imo on onu oko vrata je noso pa opet duvan
dzaba pare bacate te pare dati deci a ti ako oces pusit kupi duvan ili batali
 
Cigarete sam batalio prošle godine ,elektronsku jesam probao ali nije nešto,ima kod nas nargilla bar, i tu sam par puta probao sa društvom nargillu sa raznim ukusima,i to je vec nešto bolje,i nije štetno po zdravlje
 
U februaru ce biti 10 godina kako sam ostavio pusenje. Kad sam resio da prestanem od tad nisam zapalio ni jednu cigaru. Kao sto su ovde mnogi rekli, dobra volja i sve se moze.
 
Pre izvesnog vremena sam (ponovo) prestao da "dimim".Kažem ponovo ,pošto sam do sada imao više prekida.Najveća pauza mi je bila 3,5 godine.
 
Ovo je zanimljiva tema koja ne treba da se pretvori u anketu.
Da li je neko za ili protiv pusenja,ovih ili onih cigareta.
Ovde je rec o novom proizvodu koji nema dugu tradiciju.Prva el. cigareta je napravljena pre nekih 10ak godina tako da nema dovoljno informacija o posledicama udisanja pare nekih aromaticnih ulja.Ja sam pusac vec 30 godina i zanima me ova nova varijanta sa svim prednostima i manama.
 
Ma ja sam poceo da pusim u 16.godina,kao i moj cale i to sam poceo iz zezanja bio sa drustvom u gradu i ponudi me drugar cigarom i takom pocnem.
A vi koji pusite koje cigare pusite?
Ja pusim davidoff gold.
 
Sve je to samo u glavi da li ostavljas I nista vise.
Inace ne pusim, ali za te elektronske mislim da su kao I nargila imaju sladak ukus koji moze da se menja po potrebi, bez uvrexe ali te elektronske.su nekako vise za zene.
 
Poslednja izmena:
Чуо сам да је зибан (zyban) веома ефикасан у остављању пушења. Пробајте.
 
8.marta ce biti 8godina kako sam batalio.

Verovatno kao poklon zeni za njihov dan. Svaka cast ako si uspeo jako pametno,ja pusim vec nekih 3god pre toga nisam zbog sporta kojim sam se bavio i idalje ne znam sta mi bi da se uhvatim ovog sranja a alkohol ne pijem uopste niti sam ikada. Probao sam elektronske ali to je cista glupost po meni, ako neko vec uspe da ostavi prave, ne kapiram sta mu znaci da vuce iz one mustikle.
 
Zanimljiva konstatacija............:osmeh:
elektronska-cigareta.jpg
[/IMG]
 
Ja ostavio cigarete u oktobru 1972,i nikada više nisam zapalio :cvetic: mnogo zavisi od karaktera čoveka,a te šarene laže ne pomažu ko nije čvrst karakter :haha:
 
Ja sada vec vise godina nepusim, nego koliko godina sam pusio .Bolelo me grlo par nedelja i ja ubedim sebe da imam rak ,bacim cigarete uvece i ujutu vise nisam zapalio.Vreme proslo, ja ozdravio,i nisam nastavio pusenje.Cak sta vise jako mi smeta kada neko pusi u mom ukruzenju, toliko da sam znao da ne odem na neku proslavu upravo zbog dima.Najveci protivnici pusenja su upravo bivsi pusaci, druga vrsta dima mi ne smeta nekada radionica puna dima od varenja i koje kakvih drugih mirisa poput nafte, benzina, pa nitro razredjivaca, meni nista ne smeta samo da ne zapali niko oko mene pljugu
 
Samo jaka volja. 1984 god. zapalio i zakasljao se jako i bacio paklu cigareta zajedno sa upaljacem u kanal i nikada vise nisam zapalio. Dok sam dimio, dnevno se trosilo do dve pakle cigareta.
 
Деда пушио дневно око 3 пакле тадашње мораве,ја почео,нисам саставио месец дана стажа кад јаве за деду,рак плућа,тај дан сам запалио задњу и никад више...деда умро после месец дана..појело га изнутра тотално...Зајеби те то,не због вас,него због породица,лако је нама умрети,умреш и незнаш више ништа,ал бол остаје укућанима,а то никако не желим да им приредим пре времена..
 
Зајеби те то,не због вас,него због породица,лако је нама умрети,умреш и незнаш више ништа,ал бол остаје укућанима,а то никако не желим да им приредим пре времена..

Ma lako bi oni prezalili mene:osmeh:, al' meni je zao mene.:haha::ppozdrav:
 
Nazad
Vrh