Elektronska cigareta

Da je bog hteo da ljudi puše(mislim na cigare)onda bi svakome namestio dimnjak na glavu:ideja:(i ja sam pušač 2 kut.na dan)
 
Kako stvari stoje i kojekakvi porezi, akcize i nameti a vidim kod mene kupuju duvan i "motaju" još malo i biće ko u ovoj numeri....:osmeh:

[video=youtube_share;av22KHkfymE]http://youtu.be/av22KHkfymE[/video]
 
Nepusim od marta 2010 a pusac sam bio 15 i vise godina. Samo cvrsta volja i jak karakter, tesko je al moze. Za sv. Nikolu imao sam goste par njih su vukli elektronsku kad su pili kafu onda kazu samo jednu pravu uz kafu ja reko na to nemate cvrstu volju.
 
Омољчанин у праву си. Ту је потребна само чврста воља и ништа више. Ја сам пушила 6 година. Почела сам имати проблема са циркулацијом. Онда сам упитала себе јел то мени нужно. Рекла сам сама себи никад више цигарету у уста. Не пушим већ 24 године. Кад сам престала да пушим, проблеми са циркулацијом су престали. Што се тиче кризе, нисам је имала. Баш напротив, сметао ми је дивански дим кад неко у мојој близини запали цигарету. Мислим да проблем са кризом имају људи који нису чврсто решили да престану да пуше.
 
Ko bude počeo da koristi elektronske cigarete umesto pravih zaboraviće šta znači pravi doživljaj kad "kresneš"......... mislim šibicu:osmeh:

b3mmab.jpg
[/IMG] :cao::cao:
 
Ja sa nedavno uzeo elektronsku pa sad ishod ce se videti...
 
Poslednja izmena od urednika:
Kazu da ima razlike u tecnostima da su razlicite od proizvodjaca hmm dal vredi menjatii..
 
Ja od pre nove godine nisam zapalio pravu cigaretu vec samo Umbrelinu elektronsku. Izgleda da sam se navuko na ovo sranje i siguran sam da treba jaka volja da se skidam sa ove elektronske. Za pravom cigaretom i nemam nake volje ali zato i u wc idem sa ovom elektronskom.
Jbg koliko je zdrava ili zdravija od duvana to se jos ne zna.
 
Koristim duvan (gadno reci ''pusim'':haha:) od 1987, i prvi put sam pokusao da prekinem prije 2 godine. U pocetku nikakav problem, nisam koristio nikakva pomagala, i pitao sam se ''pa gdje je ta kriza o kojoj svi govore''. E poslije nekih 2 mjeseca, nastaje problem pocinje teska kriza koja kulminira tako da pocinjem da sanjam nocu, najmanje dva puta sedmicno, kako pripaljujem cigaretu. I onda kao u Americkim filmovima se probudim sav sjeban.Poslije nekih 6 mjeseci, trefi me dan sa 2_3 jako stresna dogadjaja, i tu ja pokleknem u mojoj junackoj borbi.Najgore je to sto kad ides kupiti duvan sam sebe lazes, kao ''ma necu ja to ozbiljno, nego samo jednu. Od tada vise nisam pokusavao tu avanturu, a bice red probati ponovo, jer ako ne pokusavas nema ni od prestanka nista.
 
Mozda je to promasena investicija ali bar pokusavam a dal cu uspeti videcu u doglednom vremenu.
 
Nazad
Vrh