Elektro instalacija

Jel vi nemate majstore za alnasere i alternatore u svojim selima kad saljete tako daleko i na rizik. Nije to raketna nauka pa da samo 1 covek od 1000000 zna o cemu se radi.
E druže nije raketna nauka,ali kada ti seoski električar opravi anlaser (električar po struci i taj posao radi u firmi) pa na njivi neće mašina da upali.... Jaooj...
Imam u Su. jednog električara koji naplati ali i opravi! Ali u datom momentu nije imao deo koji je nama trebao tj njušku za prenamenu anlasera.... Zato sam potražio info na forumu,i u starim postovima pročitao da je IBM pravo dobar,kontaktirao ga i rekao o čemu je reč a on kaže šalji nema problema imam deo koji ti treba! I ja na osnovu svega toga pošaljem anlaser na remont i zamenu njuške anlasera!
Da nije te zamene zar misliš da bih slao?
 
Evo ako nekom treba sema za tropolnu uticnicu, ja sinoc trazio na netu.
97aea971e1f831d8a00b76102a2c6175.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ima kod mene Dobrinčan !!! :ppozdrav:
Koliko ti komada treba ?
Jedan kao na slici, ili dva?
Biraj !!!
Ovi su od Jugića...
Ima dosta što sam podelio, a eto, i "preteklo je"...

20180305_210848.jpg
 
Poslednja izmena:
Otpadi koji otkupljuju kola za reciklažu ne naplaćuju prekidače, gumena creva i tako te plastike koje pale jer im smetaju.
Inače ako kupiš nov prekidač, radiće 6meseci maksimum. Zato biraj što stariji Zastavin auto da poskidaš prekidače :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma zezam za Gradsku deponiju !!!
Naravno da sam ih dobio od "recikilaže" !!!

Skupljaj, i nosi, veli, samo da ne smeta...:haha:
A tražio sam samo utičnicu za upaljač...
Uvaljao mi i neke patosnice, i nagurao u gepek, podelio sam na sve strane kao otirače pred kućnim vratima, a dva najbolja metnuo u auto...
Od nekog Ruskog vozila su...:ppozdrav:
 
@kosjerac nije mi hitno,ovaj sto sam slikao sam dobio na poklon...

Dobrodol,takve nosace prekidaca mogu da nadjem sa 4-5 polja,meni bi trebalo sa 1-2 polja...
 
Nazad
Vrh