Drljače

Odg: Drljace

Ja koristim 4 krilnu i vučem je sa zetorom 4718 i nigdje ne žurim
Post je spojen: [time]1256185615[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VIfSKYCOtvg[/youtube]
Četvrtom brzinom,već zadnji krugovi bio posijan kukuruz,spremljeno za sjetvu pšenice.....
 
Odg: Drljace

Danas sinovi rasturili drljaču.Hoce da je ofarbaju i zamene klinove.Da li mi možete preporučiti nekog ko pravi zglavne klinove za drljacu
300vgig.jpg
 
Odg: Drljace

Zašto prodaješ takvu spravu.Gde si kupio te klinove.
 
Odg: Drljace

Nema potrebe za njom jer se radi horschom. Inace drljaca je jako,jako dobro,a mislim da joj ni cen nije velika, 900 e.
 
Odg: Drljace

Verujem da je dobra i cena nije velika ali i ja nemam neke potrebe za takvom pošto i ona laka uradi što meni treba.
 
Odg: Drljace

kiraj je napisao(la):
Danas sinovi rasturili drljaču.Hoce da je ofarbaju i zamene klinove.Da li mi možete preporučiti nekog ko pravi zglavne klinove za drljacu
300vgig.jpg
Isto to sam odradio pre par godina, klinove sam postavio od Hudika i nisam nesto zadovoljan. Nekih 10-20% se savijaju nisu iste cvrstoce.
 
Odg: Drljace

Pre nekoliko godina sam i ja menjao sve klinove od Hudjika i imam isti problem ,zato i pitam za mišljenje o još nekom proizvodjaču.
 
Odg: Drljace

Dosta u selu, u opstini vidam drljace od Tupanca-Futog i nisam primetio da imaju pokrivljene klinove.
 
Odg: Drljace

Iskreno i ja volim kad je prednji deo malo nizi, bolje poravna ako ima potrebe za tim. Miroslave te mrcine mogu povuci i 5 krilnu bez problema.
 
Odg: Drljace

Danas sam proveravao cene klinova za drljaču.Futog 2,5 e : Temerin 130 din i Srbobran 100 din.Prva dva su sa PDV a trećeg nisam pitao.
 
Nazad
Vrh