Drljače

Odg: Drljace

tanjiraca komerc teske drljace
idealne su za traktore od 90 do 120 ks u rasponu od 4 i 5 metara a klinovi su duzine 20cm i nema sanse da se iskrive i polome kao na ovim malim i masivne su pa je jedan prohod kao kad se predje spremacem :D
 
Odg: Drljace

zzivica je napisao(la):
ja imam 4krilnu sa njom zatvaram oranje,drljam kukuruz,zito,sa njom mogu da za sat vremena podrljam 10hektara zita i dobro obavlja svoju funkciju.

Samo ako drljaču vuče helikopter... :haha:
 
Odg: Drljace

da li smes da se kladis u tvog traktora,da ziva istina i samo istina i nista drugo osim istine.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237582987[/time]_________________________________________________
e da si sedio samnom na traktoru kad sam drljo.to ti je dozivljaj
 
Odg: Drljace

ja sam jednom isao sa zetorom drugi prolaz drljacom dole nizbrdo u 5 brzini i punim gasom ala je to bio posao samo prasina i crni dim iz auspuha
 
Odg: Drljace

ja vam kazem ziva istina,ravno,traktor jak,vozac jos jaci i gas,ma necuu da se raspravljam aj se kladimo a mozete i matematicki da izracunate samo malo mucnite glavom i sve ce biti jasnije.
 
Odg: Drljace

:D :D :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237583623[/time]_________________________________________________
10 hektara brate znas ti kolika je to parcela a:haha:
 
Odg: Drljace

znam kolika je parcela 10ha,ali ako je dugacka pa ravno oranje nije to nikakav problem

SVE zavisi od vozaca

Deda je znao za 2 sata da ode do njive ~16-17km u jednom smeru u oba ~33km poore 2kj i vrati se kuci,a danas cale opusteno i sporije :ppozdrav:
 
Odg: Drljace

2 puta obidjem i podrljam jutro,ako traktor ide tom brzinom tad ce stici na cilj,a parcela koklko ti pogled dostize sve je ravno,samo vam jos nije jasno.
 
Odg: Drljace

ZZIVICA oprosti na ovom komentaru ali ti bi to trebao pricati nekom ko nije ni vidio traktor a kamoli radio sa njim

s postovanjem Batoni
 
Odg: Drljace

Četvorokrilna drljača i jedan krug pa jutro :sta:
Kolika su onda ta krila na drljači? Svako po 2 metra?

Neću da citiram, ali se slažem sa KishRobert-om.
 
Nazad
Vrh