Drljače

Sale, i ja se slažem sa tobom da veličina radnog organa nije bitna, ali mi neki ne veruju.
 
Da li neko ima drljacu proizvodjaca Bravar Kursumlija, konkretno polu tesku? Kako se pokazala?
 
Da li neko ima drljacu proizvodjaca Bravar Kursumlija, konkretno polu tesku? Kako se pokazala?
Kupio komsija, treba da stigne ovih dana.. Javim kad vidim kako radi, cenim da ce sa njom raditi finis za setvu jer su zatvaranje radili sa malim setvospremacem. Ako sam dobro zapamtio 4.4 metra placena 3800 bez PDV.
Inace vidjao sam ih u Palanci 15og, na prvu mi nesto nije ulila poverenje ali videcemo kako radi..
 
Zaboravio sam koliko ali znam kad sam preračunao da dodje klin na 5.5 cm.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Kolege sta bi preporucili za imt 577 dv novi tip bez spoljne hidraulike, da li tupanjac pravi poluteske od 3.3 m ?
 
I ja mislim da je 120kom.Neki dan mi jedan drugar na njegovoj skinuo klinove i nosio da mu iskuju špiceve zato što su se potrošili.Kad sam ga pitao koliko ima klinova rekao je 120.
 
Ako može neko da mi da odgovor.Da li može teška,ili poluteška drljača da se koristi za pripremu za setvu pšenice dakle u jesen a posle oranja gde ima obilje žetvenih ostataka i zemlja je veoma zbijena smonica,kao glina???Pošto vidim da se uglavnom koristi za prolećne radove i to svaki klip na prelakoj zemlji!
 
Nazad
Vrh