DEUTZ

Kolege treba mi pomoć. Da li neko zna gde mogu nabaviti rezervne delove, filtere i ulje za DF traktore? Prodavnica ili privatnik... Radim servis na DF 4065e.
Takođe treba mi kontakt telefon nekog mehančara za DF traktore. Imam problem sa orbitrolom, hidraulikom volana.
 
Kolege treba mi pomoć. Da li neko zna gde mogu nabaviti rezervne delove, filtere i ulje za DF traktore? Prodavnica ili privatnik... Radim servis na DF 4065e.
Takođe treba mi kontakt telefon nekog mehančara za DF traktore. Imam problem sa orbitrolom, hidraulikom volana.
Filtere i ulje kupis bilo gdje. Rezevne dijelove gdje si kupio traktor, agrostad
 
Editovao si post pa sam zbog toga pitao pošto prvobitno nije pisalo koji je model u pitanju.
Ulja i filtere može da ti reši jedan moj saradnik, mislim da je dosta nas sa foruma kupovalo kod njega a postoji šansa i za delove kod istog.Evo br.pa se informiši.
0637726431 Aca
 
Kako misliš prošla, neće da nabave deo ili neće da otklone kvar?
Neće da otklone kvar, a ni servis da odrade. Prijavljen je u garantnom roku. Utvrdio serviser prilikom prvog servisa šta je. Rekao da mora da vidi sa šefom šta će da urade, njegov nadređeni će se javiti. Nisu se javili, ja sam zvao. Kao skinuli su uputstvo za popravku na licu mesta, sledeći put će biti otklonjeno...
Zvao da zakažem servis, kao mora da poruči delove pa će javiti vreme... Poslao mejl, niko ne odgovara...
 
А ја би још видео па направио им рекламу преко ФБ-а или Уроша Давидовића.
 
Ако си ти у гарантном року пријавио квар, а они га нису одрадили имаш их на суду сигурно.
 
Neće da otklone kvar, a ni servis da odrade. Prijavljen je u garantnom roku. Utvrdio serviser prilikom prvog servisa šta je. Rekao da mora da vidi sa šefom šta će da urade, njegov nadređeni će se javiti. Nisu se javili, ja sam zvao. Kao skinuli su uputstvo za popravku na licu mesta, sledeći put će biti otklonjeno...
Zvao da zakažem servis, kao mora da poruči delove pa će javiti vreme... Poslao mejl, niko ne odgovara...
Traži zapisnik sa servisa gde je to konstatovano i onda imaš dokaz da se kvar desio u toku garantnog roka i onda nije problem. Ići na sud na reč bez nekog dokaza teško može bilo šta da se uradi...
 
Pozdrav kolege, meni stiže iduce sedmice 5125 g, sa prednjim kardanom i polugama, priprema za utovarivac, sire gume, tegovi u zadnjim točkovima, prednji teg, I jos po nesto od dodatne opreme, cijena 137.500 KM sa pdv, traktor ugovoren početkom novembra prošle godine.
Nisam ga vidio na silosima u Drakseniću :)
 
Ja razmisljam kako da namestim sipku sad za tanjiranje.. Prosle godine nisam imao teg i samo sam je stavio na prednju hidrauliku kroz kugle i probusio sa spoljnjih strana i uvio sraf kao granicnik da ne bezi levo-desno. Tokom godine sam napravio teg za prednju hidrauliku i sad razmisljam kako da mu nabudzim sipku a da ga ne skrnavim :D Takodje gledam da nekako namestim da sto manje stapova dolazi do tega da mi ne skida farbu 🤔
 
Pa jel ti treba teg u tanjiranju?
Ja lično bi ga skinuo,osim ako nije nošena tanjirača u pitanju...
 
Nazad
Vrh