Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Pa znači da sam skontaš kolika je krupnoća pojedinačnog zrna jer su vreće sve sa istim brojem zrna ,a različitom težinom.
 
I šta dalje znači?

.. a , špartanje , kolko se sjećam čovjek je slučajno posijao nenormalno pregusto , i pito šta da radi , sad se ne sjećam dal sam mislio kroz šalu , a u stvari i šta mu je preostajalo osim motike?
 
Kod mene je 5143 i 5276 bio po 22,5 kg,al sam ja izgleda usro motku,samo jednu parcelu sam sejao na 19 a ostalo na 22,5cm.
 
Ddragane mozda bude bolji i rodi vise kukuruza tamo gde si sejao na 22.5. U ovom poslu nema pravila i nikad se nezna sta ze bolje.
 
Ljudi sta preporucujete na sremsku zemlju 3,4 klasa dobro nadjubrena smonica ,sejacu nesto 5276 ali ce mi faliti 2 vrece a ne znam sta jos ima od ranijih dkc da ste bili zadovoljni ili neki od pionira ranije grupe
 
Hibrid 6120 sam dobio u pakovanju od 25.000 zrna i boja semena je bila metalik sivkasto ljubicasta.

2k0ocl.jpg
 
Jel to za ogled , obično šalju od 25000 zrna.

P.S ( to je sigurno GM , dodana metalik boja da se bolje prodaje najesen , ovde kod nas se dosta traži crveni kukuruz , a tamo vjerovatno metalik sivi :haha:
 
Nazad
Vrh