Claas

sto se tice opreme se slazem

bitno je samo da li je ta oprema potrebna ili ne u nasem ili bilo cijem ratarstvu prvenstveno
traktor nije auto pa da uzivas u njemu nego je bitan ucinak tj zarada od njega kao i kombajn

ne preskupo nego aj zdravo

sve u svemu svaka cast na kupovini :) ;)
Kako bre neuzivas u njemu,ti kanda nisi nikad povezao 200 dana godisnje u masini po barem 8 sati dnevno?Sta treba,da crknes u masini i izlomis ledja i zdravlje? :ppozdrav: 8-)
 
Kako bre neuzivas u njemu,ti kanda nisi nikad povezao 200 dana godisnje u masini po barem 8 sati dnevno?Sta treba,da crknes u masini i izlomis ledja i zdravlje? :ppozdrav: 8-)
ma u pravu si -svi su odrasli i na johanima i klasovima,cak i kubote bile pre 20 godina,evo umiru od zdravlja i kicme
sad se sedi u ovima pa tesko,jujuju

vile u ruke i na piprezanje u korlat

kolega ako si se namrsio na mene da se raspravljas tu si pogresio
moraces da me blokiras ;)
 
3 komada rusa 1221.3(cena je oko 48k evra) za jedan ovaj klas sada ovog momenta----odabir

idemo anketa? ;) :unsure:
Glasam za Claasa.
Čovek je kupio ono što mu treba, ono što voli i ono što može. I to pozdravljam!
A vala i naradio se sa onim sedmacima...

Traktor je fantastičan!
Mixer, još jednom sve čestitke!
 
Glasam za Claasa.
Čovek je kupio ono što mu treba, ono što voli i ono što može. I to pozdravljam!
A vala i naradio se sa onim sedmacima...

Traktor je fantastičan!
Mixer, još jednom sve čestitke!

Da, naradio se, a po nekima bi još uvijek trebao sjedit u njima. Ljudi ("neljudi") ti sve mogu oprostit, al "uspjeh" ne. Svi vide kad se čovjek ponovi, a malo tko vidi kad ode na njivu i kad (i kakav) se vraća sa njive. Mixer čestitam još jednom.
 
Arenda. Ako budu te sve subvencije koje su obećali onda ko i da nije arenda...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Vidi kod nas od sada traze za zakup 300 e i pola subvencija tj 18000 po kj, iako jos ni zvanično nije izaslo da ce se dobiti za seme 17000 din, nek oni rade sami zemlju, ja cu im raditi usluge, veca i bolja zarada, a i ne gledam u nebo, oce biti ili nece...
 
Svu arendu u zadnjih pola godine što sam uzeo je od 200 do 300 evra i obavezno ugovor. Kome se ne svidja nek ide dalje...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Aj neka bude po tvom...oni iz Almexa su prevejani trgovci...nadam se da je neka ,,burgija"...
2016. kad sam uzimao ariona 630, odem na sajmu prvo kod titana da vidim pumu 155. Kažu cena onda 63.000, 20% učešće i možeš da ga teraš. Ostalo na kredit. Odem u Almex, kažu za 630 cena 65.000. Reko puno mi a i neodgovara mi sad kupovina. Kažu, napravićemo da tebi odgovara. Dodjem ja sutra dan i kažem da mi odgovara cena 63.000 i da ga platim za godinu i po dana. Kažu može. I tako ja doterao kući traktor sa sajma bez pola dinara. Tako da ima prostora sa njima za dogovor, pogotovo ako već postoji saradnja. Za ovaj sad traktor ne smem ni da napišem uslove... Ali ko i svuda, pijaca. Ako ne tražiš neke uslove neće ih oni ponuditi sami...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh