Claas

Nema blokadu. Cmatic (Cvt) sve reguliše. Kad idem 30 na sat i stisnem gas odu obrtaji na 1700 dok ubrzava. Kad dostigne brzinu onda smanji obrtaje na 1400-1500 a brzina ostane... Skroz drugačiji koncept od power shift-a...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: SDF
320/85 r34 i 340/85 r48? Iz originala? Je l se steluju felne? I koliko su? Ta bi kombinacija meni trebala.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Mislim da je to dimenzija. Širinu sam zapamtio. Iz originala su. Na 1.5 metar razmak puna felna, nema štelovanja..
Cena 5.000 plus pdv.
Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Može hromiran auspuh da bude... I to je to.. .

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nije fer. Dodaj na rusa sve ono od opreme pa da vidimo razliku. Prednji most na claasu je samo 10.000 evra doplata u odnosu na običan.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
sto se tice opreme se slazem

bitno je samo da li je ta oprema potrebna ili ne u nasem ili bilo cijem ratarstvu prvenstveno
traktor nije auto pa da uzivas u njemu nego je bitan ucinak tj zarada od njega kao i kombajn

ne preskupo nego aj zdravo

sve u svemu svaka cast na kupovini :) ;)
 
sto se tice opreme se slazem

bitno je samo da li je ta oprema potrebna ili ne u nasem ili bilo cijem ratarstvu prvenstveno
traktor nije auto pa da uzivas u njemu nego je bitan ucinak tj zarada od njega kao i kombajn

ne preskupo nego aj zdravo

sve u svemu svaka cast na kupovini :) ;)
Svako gleda na svoj način. Meni je i te kako bitno da uživam u traktoru jer često u njemu provedem 10-15 sati dnevno. Rus mi ne treba ni na poklon.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Sto ljudi sto cudi,nekome skupo i bespotrebno nekome nije.
Kod mene u selo pre par godina stigne jedan ozbiljan klasov kombajn,plaćen 300 i nešto hiljada i to u kesu,sad naravno svi oduševljeni mašinom samo jedan gleda i kaže ladno "ljudi pa ja da imam 300000e kesa njiva me u životu ne bi videla" 😀,prosto ne razmišljamo isto.
 
Svako gleda na svoj način. Meni je i te kako bitno da uživam u traktoru jer često u njemu provedem 10-15 sati dnevno. Rus mi ne treba ni na poklon.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
navika je cudo a rusi ni izbliza nisu vise takva bofla kao sto se i dalje tvrdi

znam i ovde iz subotice sa protesta ljudi koji su protestovali iskljucivo jer nisu imali da plate ratu za ove ili "johane" traktore,al da ne duzim i ne dizem raspravu.ponavljam svaka cast...neka sluzi
 
Samo dobro razmisliti pre pružanja ruke. Da ne bude posle češanja gde te ne svrbi...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Arenda. Ako budu te sve subvencije koje su obećali onda ko i da nije arenda...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh