Claas

ok,mislio sam da je isto 105 tako da :ppozdrav:

A ko bre da predje 200 km u jednom pravcu????? Imali sta blize?
 
Ja cu da idem moram.... Uzecu dve osovine u gepek i oticicu... Obecali mi da ce zavrsiti to i da ih vratim nazad... A ti mozes poslati i brzom postom da ti to odrade ali ja necu ipak cu otici...
 
to za postu mi nije palo na pamet....
hvala na ideji.

Ili kad krenes svrati kod mene da ti ubacim i moju pa ti to sredi za mene :haha:
 
Današnje obećane slike iz Dolova :

ssl24191.jpg
ssl24202.jpg
ssl24204.jpg
ssl24188.jpg
 
Hmm,i meni se činilo da je tu samo pravljena rupa za "nešto",mislim da nije riječ o miševima :osmeh:

Jos pitanja:
Koliko bi vrijedio ovaj heder C-450,obnovljeni svi prsti na kosi,nova kosa:
21714785.jpg

21714774.jpg
 
uf.....da smo blize mozda bi se menjao,imam 390,ja kad sam se raspitivao za cenu 450 da kupim receno mi je od 2000-3000e zavisi od stanja.......
cemu ti sluzi ona letva s desne strane pored vitla.......ako sluzi onom cemu mislim jer barem radi posao kako treba.....
 
Kombajn smo tek kupili,tak da još nismo radili s njim..A čemu služi ta letva za sad neznam još,hmm čemu bi služila ???
Zvao sam ove što uvoze kombajne,al baš sad niko nema C390 da bi mjenjali,a ovaj C450 mi malo preširok za vožnju po putevima jer su svakakvi a i po cesti je problem...
 
Možda držač bočne kose za uljanu.
Koji CLAAS ste uzeli hurli xa86?

bocna kosa neide tu,bocna kosa stoji napred na produzetku(stolu za uljanu repicu)

- - - - - - - - - -

DOMINATOR 98SL..

@ciganek: vi isto imate 98SL,isto pitanja i za člana @danger ?

da,98 al S model,nije hidro pogon a sve ostalo je isto.......nego jedno pitanje,koliko se kod vas krece stol za uljanu repicu,znate li cenu......
 
Ne imam 88s. Inače uzeo sam stol za claas 4.50 dužine sa jednom bočnom kosom za 250 Eura ali ga moram kratit na 3.60 pa složiti pogon glavne kose i pogon bočne.
Gdje nabaviti ili od čega uzeti elektromotor za bočnu kosu?
 
Dal mi može netko pomoć malo oko ovog Boardinformatora na 98SL;
21720428.jpg


Zanima me kaj sve on pokazuje,skužio sam sljedeče:
obrtaje motora
obrtaje bubnja
brzina km/h
površina ha

ukratko to,a sad znači ako netko može objasnit čemu točno taj "monitor služi" i kaj se sve regulira preko njega ??
Neznam još kako podesit okretaje bubnja i vjetra,dal to isto ide prek toga "monitora" ???
 
Nazad
Vrh