Claas

Najponosniji trenutak svakog majstora i asistenta: kada nakon dijagnostike i odrađenog remonta puste mašinu u žetvu.







 
Najponosniji trenutak jeste ovo. A za najsrećniji... To nije tema ove priče. :p
 
Majstor je svakako Gospodin Panonstib a asistent je određeni student FTN-a, takođe član ovog foruma.
 
Gospodo nije panonstib majstor nego penzioner, a to što gospoda gore pišu malo me prozivaju.Mene kombajni i traktori inače ne interesuju.Sada sam se počeo baviti filigranskim poslovima.Tako da sada je Atilla majstor!
 
Znaci gospodine Panonstib prelazite na polu-tesku penzionersku kategoriju(sledeca sah i domine teska kategorija :osmeh: ) a odustajete od nauke i air bag-ova ? :cvetic:
 
Odustajem od nauke ali se zadržavam na filigranskim poslovima.Treba i mladima omogućiti da postanu majstori. :osmeh:
 
Mladi i stariji majstori nikako nemaju iste interesne grupe,tako ako su dobi mogu bez problema obojica da opstanu na terenu. :osmeh:
A sto se tice filigranstva...od svih brada Vi ste izabrali bas tu najsitniju da ne kazem prcmoljke,izgleda da cete se baviti prckanjem narodski receno. :ppozdrav:
 
Pao je mrak kad sam bio na istovaru pa nisam hteo slikati.
Sutra se već planira sa njime kositi ali idem na čast uveče pa ću ga slikati čisto da bi se videlo šta ima i po kojoj ceni u Francuskoj.
 
Mora da beskrajno veruje trgovcu kad već sutra hoće sa njim da kosi, bez da ga pregleda. Ali dobro, verujemo i mi da je francuz to održavao kako treba.
 
na putu za Temerin
30wroes.jpg
 
Nazad
Vrh