Chat u svinjarstvu

Ja sam tako čekao prošle godine, pa su produžili pa ispalo istik... I juče video dopunu pravilnika da mogu i te prijmnice koje su posle 22 maja 2023god.. Tako da sam sada i tu predao.
 
Zvao e agrar i rekli mi da podnesem zahtev ali bez tih prijemnica pa da kasnije uradim dopunu zahteva. U suprotnom ce mi propasti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mada bice verovatno sledeci put da primaju od 1.4.2024 pa cemo te poslati onda ako sad ne stignemo
 
Ma stićices da odradis dopunu sigurno... Neće oni to mesec dana pogledati sigurno.
 
Kontam i ako pogledaju da ce traziti dopunu dokumentacije ili tako nesto.. pa cu dostaviti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5a2f22ced3983e048bae54e10fd7b2a5.jpg
 
ali ima tipa 120 brojeva i onda ja treba da blejim dva sata posto je sve izmesano ,a treba da podnesem zahtev za 50...

Истовремено притисни CTRL + F на тастатури. То ће отворити поље за претрагу странице. Онда укуцаш задње четири цифре и изаћи ће ти баш та ушна марка. Да не мораш да гледаш по списку.
Majke ti jel moraju sve usne markice da se ubacuju svaka posebno? kako li je ovima sto imajo po 500 kom

Видим да су додали да може и Excel табела да се дода. Мада је то тек јуче-прекјуче додато, а рок истиче сутра.
 
И тако се помера цео дан, хвата сунце.
А ово за маркице, распитајте се код ветеринара шта је потребно да добијете хид број ( број газдинства). Онда имате све исте бројеве на маркицама. Ко обележава код куће нека увек креће од веће прасади и бројеви да иду у низу. Или сачека пред утовар и онда обележи.
 
Ja beležim pred utovar, tako da su markice išle redom ali mi je ipak trebalo pola sata da podnesem zahtev
 
Ma kraju sam odkucao sve markice u vordu pa sam samo copy-paste..

Zadnjih 30 kom sto sam obeležavao pre nekih dva meseca nisu ni bili na tom spisku pa sam sve ručno ubacivao. Tj samo 11 od tih 30 su izašli iz tova...

Meni su jednom pravili problem sto obeležavam tako kasno (pred kraj tova).
 
Истовремено притисни CTRL + F на тастатури. То ће отворити поље за претрагу странице. Онда укуцаш задње четири цифре и изаћи ће ти баш та ушна марка. Да не мораш да гледаш по списку.
Tako sam i ja ali imam 5 strana markica jer ne stanu sve na jednu pa moram menjati stranu kad ne nadjem, isto se oduzilo ali me opomenulo da istice sesija i da li zelim da produzim i ja sam produzio i nisam imao problema
 
Ja sam dosta lako ukucao. Kada kucam br markice kucam od drugog broja pa na dalje. I onda iskoci po 10kom u nizu i samo odaberem koje mi trebaju sa klikom i to je to. Nego imam problem sa jednom prijemnicom probao sam par markica da ukucam i nema ih u toj njihovoj bazi.. da li da unosim svaku posebno ili necu dobiti subvencije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh