Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro dosao kolega Robins....to da si se olaksao finansijski znamo, zato ja platih pilice po 60din...ko u sred sezone...hahahahah...mala sala....:osmeh:.
 
@SAMA @jovanips
Biram kao pilice i curice (pravim se da znam) samo kada dodje musterija zenskog pola sa neodoljivim sarmom i izgledom. Takva moze da nosi celu radnju na pocek a pride i mene da pazari za dzabaka. Ono "Da je pametna imala bi me kada god hoce". :haha: :haha:
 
hahaha, vidim da cu i ja morati da otvorim neku radnju....samo zbog tih Lepoticaa....:osmeh:
 
Meni stizu kuci.Oni koji idu u apoteku,nek salju zene.Prodavci su bezopasni:osmeh:a mogu dobiti lepse pilice,curice,mogu izbirati petlice i curane(ako se prodavci ne z....u u proceni),sveziji koncentrat itd.Ako neko ima falicnu zenu,nek salje komsinicu po izboru.
 
Covece ulazna vrata i izlog od radnje su od dimljenog stakla, spolja ogledalo a ja iznutra sve vidim napolju. Autobuska pred radnjom, tog ogledanja dok cekaju bus kao na filmu. Malo se onduliraju spreda pa se onda okrenu da vide zadnji trap milina Bozija.::namigivanje::
 
Covece ulazna vrata i izlog od radnje su od dimljenog stakla, spolja ogledalo a ja iznutra sve vidim napolju. Autobuska pred radnjom, tog ogledanja dok cekaju bus kao na filmu. Malo se onduliraju spreda pa se onda okrenu da vide zadnji trap milina Bozija.::namigivanje::

Duško,mogu li da otkupim radnju ?.....ili bar izlog !!!!
 
Dodju nekada i deca da se pogledaju, to mi je simpaticno ali kada penzionerke krenu na igranku ljudi tog humora nema ni na filmu. Retko koja prodje a da barem ne baci pogled u ogledalo, zensko je zensko.
 
Juce Ilija slava Pazovacka,pa se spontano nasli drugari.Malo smo se zapili kod mene.
 
Ma junacio bi se ja i trpio bi ,da danas ne nosim kilase.Ubi me to saginjanje i vatanje.Brojanje para jos nekako i mogu podneti.A stize mi i prikolica kukuruza.Mislim dok je jeftin da iskoristim.A sad pijem kafu i bilo mi tesko popiti rakiju.klin se klinom izbija.Nekako sad ide lakse.Al ta prva ih.
 
Neko je vec napisao na forumu, mislim @dukanac "Da se klin klinom izbija, onda bi se k....m radio abortus" :haha: :haha:
 
E sanjo sam vodopade.A stvarno je mrsko popiti ujutro prvu rakiju,al pomaze.Evo me ko nov,slova mi sve lepsa i lepsa.Inace jesi se cuo sa Veljom druze.:haha:nisam nikad radio abortus,a razbijo mamurluk jesam.I posle rakije mi nekako lakse.Svucem,stresem se ko ker i bude lakse.Al ako sam pio pivo,joj muke moje.Treba popiti pivo,a dna nigde,ko u onoj stvari.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh