Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
au druze, pa ti si ga prepio..::sramota:: nego Sama kolko ti tvoji kilasi imaju dana...?:ideja:
 
Nosim ih sa 4 Nedelje tj 29 ti dan,pa koliko vagnu.Ovi su vala danas 1,4 do 1,7kg.Ekstra.Nisam davno imao takve.Uglavnom budu od 900g do 1,3kg.
 
@ SAMA. Zamisli druze kako izgleda moj mamurluk kada se uvece propisno "usvinjim" a sutradan moram da teglim jagnjad i prasad:haha: Suze idu na oci,ljudi misle da mi zao prasadi i jagnjadi a ono...boli me glava i metar oko glave :haha:::vadjenje_repe::
 
Ma nije meni problem , kad nekog drugog boli glava,meni je problem kad mene boli glava.:osmeh:.Sala naravno.Doso ja sebi.rinto ceo dan.Kilasi,pa veliki pilici,pa istovario zmajevku kukuruza.I to dzakiro_Obiso, nahranio,istusiro se i slafen.Kreveticu cudna spravo pozdravljam te zdravo zdravo.
 
Dule je u pravu... Dok sam mladji bio, pa se i bancilo, e tad jedini lek je bio teraj na nogama sto duze, nikako u kravet.. Jer , onda ide muka , rigoleto, ljubav i grljenje WC solje, jednom recju, propast bozija! I zato, godinama unazad se piju sokici i vodice na svetkovinama... Jer , ako ne znam kao ostali ljudi da popijem jednu ili dve , onda bolje da i ne okusam !
 
Dule je u pravu... Dok sam mladji bio, pa se i bancilo, e tad jedini lek je bio teraj na nogama sto duze, nikako u kravet.. Jer , onda ide muka , rigoleto, ljubav i grljenje WC solje, jednom recju, propast bozija! I zato, godinama unazad se piju sokici i vodice na svetkovinama... Jer , ako ne znam kao ostali ljudi da popijem jednu ili dve , onda bolje da i ne okusam !

Ti si makar mlad imas tek 11 godina.:sta:Barem ti tako pise.Lepo zvuci jel da?
Il je stamparska greska u profilu.
 
@SAMA

Nemoj se zaj......i, jos jedna onakva pesma i.... vinjak je u frizideru, a frizider pored mene u radnji. Musterija i onako nema. Bice zbogom pameti.
 
Poslednja izmena:
Druze za to pesme i sluze.Da smo mi zivi i zdravi,pa s pamecu ili ne.Svejedno ovde ko ne poludi taj nije normalan.:ppozdrav:
 
Onaj ko rano poludi, provede zivot u sreci i veselju...:osmeh:
P.S. SAMA@ , Druze , ja sam Ti iz doba kad su se nosile pionirske marame i kecelje u skoli:osmeh: ... Jos malo pa da sam Krkina generacija, da pamtimo vreme od pre potopa..:ppozdrav:
 
Ih pa i ja sam bio TITOV pionir,pa omladinac,mada je vec bio napustio ovaj svet.Mislim kad sam bio omladinac.Bilo to lepo vreme.
 
Ne dozvoljavam da samo vi budete titovi pioniri.Premda se neki prave sada ljuti što su bili titovi pioniri ja se sa setom sećam tih dana i voleo bih da mi se vrate.
 
@vebra

Pa druze prodajes sljivovu prepecenicu, a ne zoves drustvo na probu. Pa ovde ti je sve majstor do mastora za te stvari. :ppozdrav:

Molim urednika da ovu poruku pridoda prethodnoj, omaklo se kada sam video sta @vebra prodaje.:cao:
 
Duško,promaklo ti je da si već dosta davno pozvan,doduše na pivo(ali počinje se sa rakijom i kafom),kad prolaziš ibarskom da svratiš,pa ću to sada ponoviti za sve a posebno za SAMA,tebe i one koji su mi spasili piliće i ćurke od izumiranja.
 
Ih nemoj preterivati.To su snalazljive zivotinjke.Snasle bi se i bez nas.Mi smo tu da samo malo zakomplikujemo i pravimo nauku od toga.:osmeh::ppozdrav:
 
@vebra
Nije druze promaklo i hvala na pozivu, samo nemoj nas skupljati zajedno. Izgleda da bi kao ekipa bili opasan tim u tim stvarima. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh