Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Robins se jos nije okupao u moru jel bi bio neki izvestaj o cunamiju.
 
Duško,molim te kad pišeš psovke sa tačkicama broj tačkice,jer prekardašiš sa njima pa mi onda treba pet minuta da odgonetnem koja je psovka u pitanju,a volim ih više nego leba da jedem.
 
Da nije ovo @robins bucno u vodu.Taman tolko smo kise dobili.Daj malo buckaj.:ppozdrav:
Di ga nam je @Dusko58.Da nije pokiso na pecanju.:bravo:
 
Poslednja izmena:
@Rale 83 je u pravu, spominjemo coveka koji nije tu i ne moze da se brani, ali sve je to dobronamerno i sala. Rale to ga isto ceka i kada dodje, pa neka proba da se brani bice mu jos gore.::namigivanje::
 
Duško,molim te kad pišeš psovke sa tačkicama broj tačkice,jer prekardašiš sa njima pa mi onda treba pet minuta da odgonetnem koja je psovka u pitanju,a volim ih više nego leba da jedem.

U ovom chat-u imao sam dve psovke i na prvoj strani sam nakucao jednu tackicu vise i strasno mi je zao zbog toga, odmah sam pozurio da je ispravim mogu ljudi da mi to uzmu za zlo. Evo sada sam se strasno nasekirao pa necu moci da veceram.::namigivanje::
 
Ma nije to do tebe riba je kriva.Ruku na srce dobra je i piletina.Samo u tim godinama bez kozure :nono: A curke pusti jos malo da porastu,nemoj da ih vijas zbog loseg ulova.
 
Ma nema klanja curaka, tek posle pet meseci starosti a curane posle sest.Ne jedem kozuru niti sta masno od 04.05 2010 god. ne zbog holesterola nego zbog tezine koja mi smeta za ovu moju nogu. Uspeo sam od tada da skinem 32 kg. tezine. Bio sam stvarno preterao svaku meru.:ppozdrav:
 
Mnogo te zena uljuljkala trebala je vise da te tera da radis po kuci.Mislim zbog kilaze.A sto se tice ishrane riba je zakon,samo je treba uloviti.::sretan pecaros::
 
Mnogo te zena uljuljkala trebala je vise da te tera da radis po kuci.Mislim zbog kilaze.A sto se tice ishrane riba je zakon,samo je treba uloviti.::sretan pecaros::

Samo da znas druze da si u pravu. Danas na pecanju sam pojeo m..a.
@vebra Ova zadnja tacka posle psovke je za kraj recenice.::namigivanje::
 
Samo da znas druze da si u pravu. Danas na pecanju sam pojeo m..a.
@vebra Ova zadnja tacka posle psovke je za kraj recenice.::namigivanje::

Dobro je objašnjenje inače opet sam počeo da se mučim ko da rešavam rebus - šta mu je sad ovo ? kad videh da je zadnja tačkica kraj rečenice i mnogo mi je lakše što se nisam mučio.A voleo bih da je bila neka sočna psovka pa da mu j...m m...r
 
Pozdrav za drustvo a ja sam veoma dobro i jedino se mnogo mucim zbog odredjenih objekta na plazi koje sad mogu samo da posmatram. Sad se more i odmor svodi hvala Bogu na jurcanje za decom. Bratanac mi je zezno laptop par dana pre mora pa se sad javljam iz jednog cafea uz grcko Mitos pivo koje je za svaku pohvalu. Pozdrav za drustvo a od ponedeljka sam ponovo sa vama.
 
Vidite sta je ljubav prema forumu.Setio se i nas.Za svaku pohvalu.Zasluzio si brate odmor i uzivaj mi pobeci necemo cekamo te.Sve najbolje i tura od mene.Nije grcko,nije ni ovo nase vise mu dodje kompjutersko imaginarno ,al drugo ovde ne sluze.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh