Chat u Živinarstvu 4

Izvinjavam se profesore, nece se vise ponoviti :ppozdrav:
 
Nema tu srece,kad je profesor iz Backe,a ucenik Sremac.:osmeh: Nedaj se zemo i manje bancenja,da se ne spava na casu.:haha::ppozdrav:
 
Ja mislio da samo osnovci polazu prijemni,kad ono....:haha: Pozdrav drustvo,ima li kod vas kise??? Kod mene lokalne vlasti hoce da promene naziv grada,vise nece biti B.Basta nego London :haha::haha::ppozdrav:
 
Ne znam gde da postavim ovo pitanje, mislim da je najbezbolnije ovde :osmeh: . Izlegli su mi se pilici koji su bili pod kvockom ( u pitanju si domace koke, avlijanerke) e sad ja se secam da je pokojni deda takvim pilicima davao neku vakcinu, e sad moje pitanje da li je to neophodno i ako jeste cime da ih " pelcujem" ?
 
Ne znam gde da postavim ovo pitanje, mislim da je najbezbolnije ovde :osmeh: . Izlegli su mi se pilici koji su bili pod kvockom ( u pitanju si domace koke, avlijanerke) e sad ja se secam da je pokojni deda takvim pilicima davao neku vakcinu, e sad moje pitanje da li je to neophodno i ako jeste cime da ih " pelcujem" ?

Дај им живимицин и витамине, кад си већ запео :ppozdrav:
 
E baš uzas!!!Nisam sigurna ali ipak mislim da se nesto desava!!Danas me je zvao jedan klanicar i trazi pilice i jos me pita koja je cena? A on zove samo kad je gusto jer smo mu daleko. Nasi jos nisu stigli za prodaju ...ali kao da se cujemo sledece nedelje da se dogovorimo.....Daj Boze da se nesto promeni!!!
Pozdrav vajska. sta kaze taj vas klanicar, koliko bih platio? imam ja 2400 kom. spremnih za utovar...

- - - - - - - - - -

Inace koristim biovitinu hranu iz vajske, i prezadovoljan sam...
 
Poslednja izmena od urednika:
I mi koristimo Biovitinu hranu...svake pohvale za Biovitu!!!Poslala sam ti poruku....Nadam se da cete se dogovoriti!
 
komsija-nam-vise.jpg
 
Hvala tanja-pedja.
vec sam ugovorio prodaju po 130 din. sto i nije tako lose, samo da se ne ide u minus.
sacuvacu onaj broj, ne moze da skodi...:osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma najbitnije je da se neide u minus!!!Tu smo da pomognemo jedni drugima.
 
Poslednja izmena od urednika:
ma najbitnije je da se neide u minus!!!Tu smo da pomognemo jedni drugima.
Sasvim normalno razmisljanje. :osmeh: Na zalost moje iskustvo je drugacije.Vise puta sam pomogao,pa su me ti isti kod datih im kupaca prodavali za po 5 dinara po kg i smejali mi se u lice.Toboz biznis.:haha:Preziveli smo i to,a pomenuti vise ne drze pilice.Ima nekog od gore,ko to sve vidi.:ppozdrav:
 
Pozdrav zivinari...Ovih dana sam non-stop zauzet oko golubova,pripremam juniore,sudim neke utakmice pa nikako da svratim ovde do vas...:ppozdrav:Samo da vas pozdravim.
Malo sam promasio temu,hteo sam ovo da napisem u chat-u ali sam prevideo...
 
Poslednja izmena:
Mi smo poznati po solidarnosti.Siguran sam da ce vecina koja je u mogucnosti pomoci svojim dobrovoljnim prilogom,sto uvazenom clanu moze vratiti egzistenciju,kao i veru u ljude.Unapred hvala.
 
Naravno Dule,pricali smo o tome i u drugoj temi,ne jednu,nego ako se svi lepo odazovemo akciji skupicemo za dve krave :)
 
[h=1]Бразилски произвођачи изразили спремност да замене производе из САД на руском тржишту[/h]14:06 7. август 2014.

Бразилске живинске фарме могу да задовоље потражњу за пилећим месом која се на руском тржишту јавља услед одлуке Русије да ограничи увоз пољопривредних производа из низа земаља на годину дана, изјавио је председник Бразилске асоцијације произвођача животињских протеина Франциско Тура, преноси ИТАР-ТАСС.
Према његовим речима, расположиви капацитети бразилских произвођача дозвољавају додатну испоруку 150 хиљада тона пилетине у Русију, што у потпуности покрива квоту САД.
 
Nazad
Vrh