Chat u Živinarstvu 4

Sta je ovo...nigde zive duse...ni napolju ni na forumu.Bice da je idealno vreme za ptice,sovu i sevu:haha::haha:
 
Obozavam takve talente,koji krenu grlom u jagode,bez pripreme trzista,pa posle svima nama obaraju cenu,zato sto ga je neko ucenio.To je daleko od realne cene i nemoj siriti dezinformacije.:ppozdrav:
 
Obozavam takve talente,koji krenu grlom u jagode,bez pripreme trzista,pa posle svima nama obaraju cenu,zato sto a je neko ucenio.To je daleko od realne cene i nemoj siriti dezinformacije.:ppozdrav:
Ako je to u vezi cene, nisam jedini koji daje po toj ceni. Pilici jednodnevni za 24.4. kod nas 52dinara.Nemam nameru da naduvavam cenu tronedeljnih da di zaradio 100din. po piletu!bez uvrede:bravo:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako je to u vezi cene, nisam jedini koji daje po toj ceni. Pilici jednodnevni za 24.4. kod nas 52dinara.Nemam nameru da naduvavam cenu tronedeljnih da di zaradio 100din. po piletu!bez uvrede:bravo:
Suludo je da ti meni pises o zaradi po piletu.:osmeh: Ako prodajes po 170,moras poljo apoteci dati po 150.U protivnom prodajes po istoj ceni po kojoj njima dajes,sto nije fer prema apotekarima.:osmeh: Pile si platio 60,ako ne i vise i da nista nisu pojeli imas max 90 dinara.Gde je tu prostirka,vitamini,grejanje,hrana,vakcinacija,dezinfekcija,ciscenje objekta,ventilacija,transport pilica itd.Nesto ti nisi uracunao,taman da ti hranu neko poklanja.:haha:
 
Slucajn sam nalete na vaj mini inkubatr u Metrou.Mozda nekom bude zanimljiv.Kapacitet 51 jaje.:osmeh:
metro-katalog-akcija-24.jpg
 
Pozdrav kokosari.:osmeh::ppozdrav: Sta se radi na ovoj kisurini, ja danas uselio tronedeljne curice, a pilicima punih sedam nedelja starosti. Sesnaesta godina za redom da tovim curke.:bravo:
 
Pozdrav svima postavio sam ovo pitanje na temi kokoske za dvoriste ali niko mi nije odgovorio pa cu ga postaviti ovde jer vidim da ima puno iskusnih ljudi.Evo mog pitanja koje sam bio postavio:
Pozdrav svima :D Nov sam na forumu pa da se predstavim: Zovem se Marko i imam 14 godina.Jos od malena volim domace kokoske ali ih nisam mogao drzati jer nisam imao kokosinjac.Nedvno sam ga napravio i u sledeci petak uzimam za pocetak 2 ukrasne domace kokoske.Zanima me koju hranu da im dajem ja sam mislio da im dajem koncentrat za nosilje i bungur pa me zanima da li je ovo dobra hrana za njih vec su obadve pronele i imaju oko godinu dana.Za hranilicu sam sem snasao imam onu iz koje jedu tovni pilici sto se okaci a takodje i takvu pojilicu sto se stavlja u kokosinjac.I jos jedno pitanje da li im je dosta kokosinjac koji je dugacak desetak metara :D Pozdrav svima
 
Marko slobodno tu smesu ako je 16% prot. razredi sa 1/3 prekrupe i napred. A za velicinu kokosinjca ne mozemo ti nista konkretno napisati posto ne znamo koliko mislis koka u njemu drzati. Za te dve je i vise nego dovoljno. nego ti si mlad i nece ti biti tesko da malo prelistas sve o kokama na ovom forumu pa ces tamo naci i prave odgovore, da se mi ne ponavljamo.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh