Chat u Živinarstvu 4

Evropa nam je zakucala na vrata. U jutrosnjim vestima "ponosno" objavljuju kako su nekom coveku koji je dimio svinjsko meso, kobasice i kulene zaplenili, posto je to prodavao bez dozvole i pregleda. Mislim da ce na jesen ako ne i pre, dosta ljudi izaci na ulice u javne proteste.
 
^^^ А-ха, хоће, све се поломише. Избори су били пре недељу дана, народ је имао прилику да се одреди према свему, па сада нека трпи, ко га ј... А не сумњам да хоће. Ионако све време трубим да је у питању општи генетски поремећај неке врсте. Више не постоји друго рационално објашњење.
 
Da zaboravio sam da napisem da ce zaplenjena roba biti "unistena" (sve mislim). Pa zar nije pametnije, ako su vec zaplenili coveku robu da je iskontrolisu ( nek kosta kolko kosta) i ako je ispravna da je podele u narodne kuhinje, zasto unistavati hranu koje su mnogi zeljni???:sta:
 
:osmeh:
[h=1]Koga će pilići zvati mama?![/h][FONT=open_sanslight]Za lisice, kokošinjac je verovatno sinonim za dobru večeru, ali u britanskom gradu Portsmutu, ovo pravilo izgleda ne važi.[/FONT]
[FONT=open_sanslight][/FONT]
[FONT=open_sanslight]
103584457.jpg
FOTO: THINKSTOCK
[/FONT]

[FONT=open_sanslight]Za vreme školskog ekspirimenta "nadgledanje jaja" učenici osnovne škole "Flying Bull" otkrili su neobičnog uljeza. Kada su krenuli da nahrane kokoške zatekli su neverovatan prizor - na jajima je umesto kokoške ležala lisica i grejala ih svojim gustim grznom![/FONT]
[FONT=open_sanslight]I pored brojne publike, lisica se nije ni pomerila već je mirno ostala da leži sve dok se nije pojavila školska menadžerka Jane Frans. Posle izvesnog vremena lisica je otišla ostavivši netaknuta kokošija jaja, ali i kokoške. [/FONT]
 
Dobro jutro drustvo.Vidis stvarno o zeni nisam uopste razmisljao...:haha:ocerupala bi i mene i tu "Englesku lisicu" prstalo bi perje na sve strane :haha: a o kokosjem proizvodu tj. ja.ima ne smem ni da razmisljam sta bi se dogodilo :haha::ppozdrav:
 
Dobro Vam jutro kokosari, hajde vreme je za ustajanje. Nasa pernata "marva" mora da je vec gladna.:osmeh::ppozdrav:
 
Јао, ја заборавио на "пернате" :) Шта ћу, кад имам више вајде од длакавих рогатих. Одох брзо да им досипам, ј.бо им пас матер, једу и пију као луди :osmeh:

:ppozdrav:
 
Ja sam moje poslao u selo.Drugi ih hrani,poji pusta i zatvara a ja samo odem 2 puta mesecno po jaja :osmeh:.Salim se naravno,pomognem i ja njima u selu ponesto....:ppozdrav:
 
Па неће џабе да ти их добацују, свеједно мораш да их платиш. Сад сам их звао. Овај Игор, са којим се ја знам, је на терену, а његов колега каже да их сад увозе. То значи да до маја неће бити за продају.
 
U svakom slučaju ostajemo u kontaktu,ja i ti.nego misleosam ako moggu da ih dopreme oni da tebe nemaltretiram,usvakom slučaju hvala unapred.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh