Chat u Živinarstvu 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nesto gledam za vikend 36,pa cak i 37.:zli:
 
Da, da ništa od kiše do sledećeg vikenda, a pred sledeći će verovatno da "odlože" još za sedam dana ....
64737064.jpg

Sad u subotu ima da uredim još nekih 130 kom, danas im 8 nedelja, pa sledi pauza do početka Septembra . Prošloj turi, pre nešto više od mesec dana prosek bio 2,6 kg, a ovoj ako bude i 2,3 kg uređeni, biću presrećan, koliko su slabo jeli....
 
Dobro jutro kolege zivinari. :haha:
Legao sam sa klincem da gledamo crtace i tako sam zaspao da je to ludilo. Kako se lepo odspava pored deteta ne mogu opisati.

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Idem sada nesto 'ladno da vidi popiti a moglo bi se rucati pa onda :ppozdrav:
 
@valjevac
Jel to onaj iz cipele, ili sam nesto pomesao? jeste nasao sam i sliku:

2ltobux.jpg



 
Poslednja izmena:
Dobro jutro narode zivinarski.:ppozdrav:

---------- Poruka napisana 30-06-12 u 14:22 ---------- Prethodna poruka je 29-06-12 at 07:02 ----------

Zdravo zivo narode.:ppozdrav:Zatvorio radnju i pobegao u kucu, kome trebam nek zove. Pilicima i curkama jutros dao hranu i vodu pa sta im Bog da. Pripekla zvezda gadno.

 
Dok ne gori pesak nije opasno :osmeh: ja mojima postavio klimavi uređaj . Zavesa se klima od primaje . Temperatura prijatna 25 .Poželim da idem i spavam kod pilića:haha: al neda paprika ,pesak traži vodu.Kolki li će račun za struju da bude ne smem ni da zamislim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh