Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je bilo tako strasno sto sam napisao a brisali ste vezano za Pista bacijev post, da ce se deda mraz kandidovati za predsednika jer u suprotno ce dobiti otkaz, iako nisam napomenuo od koga?!!!
Spominjao si politiku i politicke stranke.Nemam nameru da se raspravljam.Poznat si na ovom forumu,kao politicki zavistan,te se ili mani politike,ili prebaci na neki za politiku prikladniji forum.
 
Ajde ne preterujte i ne velicajte stvari bez veze!
Stotine puta pisu forumasi svakakva vredjanja i politicara i svega a na to ne obracate paznju! Zar nisi video da je bila cista zajebvancija vezana za zadnju recenicu iz Pistijevog posta?! Bas svasta!!!
 
Zna li neko mogu li se koristiti pneumatske plasticne brze spojke za spajanje creva za gorivo? Hoce li im dizel gorivo nastetiti? Voda moze 100% da se sprovodi njima
 
15747809_592999624235816_2340132211178916809_n.jpg
 
Izgleda zafalilo para,za budžet i izbornu kampanju pa da zovnemo karića u pomoć :haha: E jesmo miki maus država pa to ti je.
 
Dobro Vam jutro SVIMA,posle burne,vesele a neprospavane noci...
Vreme je za ustajenje,čujem konjetinu kako trupka kopitama,ronda po štali i rastura privatnu imovinu ako uskoro ne dignem se iz toploga kreveta a 'ladne sobe...
 
Ja sam ujutro htio da sačekam izlazak sunca na vrh planine.
Zakasnio sam nekih 5 minuta.

23485754.jpg


23485757.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh