Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi Deda Mraze!
Javljam ti se posle 40 godina. Svo ovo vreme sam uglavnom ja ispunjavao želje. Došlo vreme da više ne mogu i moram da ti se obratim za pomoć.
Hoću da ti kažem da sam bio dobar cele godine. Kupio sam nove cipele i čizme za malog fergusona. I napravio sam staklo na desnim vratima koje sam razbio sa rotacionom kosačicom. Obećavam ti da ću napraviti jednu mrežu ispred stakla da se to više ne desi. Traktor sam posle oranja lepo oprao, vodu ispustio i parkirao pod šupu da prezimi. Platio sam sve račune i poreze i poslednju ratu kredita ove godine, osim odvodnjavanja, ali veruj mi Deda Mraze, lažu, nisu mi ništa odvodnjavali! Nisam se kurvao, pijančio, nisam nigde bio na letovanju, zimovanju, pa bih imao nekoliko želja da mi ispuniš!
Neću tražiti novi traktor, zapadnjak. Znam da si ti srpski Deda Mraz. Tražim samo par stvari na ovaj moj stari 539 iz 81. g. i još neke sitnice. Kupi mi jedno dobro sedište u traktor, ne mora biti Gramerovo. Ostareo sam i bole me kičma i bubrezi, kad sedim kao na bali slame.
Kupi mi jedan novi auspuh, jer toliko je ovaj stari izgoreo, i istruo, da i prošli put je jedva hteo majstor da mi zavari! A uveče me boli glava kad mi ceo dan ulazi dim u kabinu.
Daj realne cene našim proizvodima da i mi možemo preživeti što pošteno radimo. Kazni političare, lopove, prevarante, hohštaplere, mafijaše, što žive 30 godina na našoj grbači!
Biće i izbora, ja ću glasati za tebe ako se kandiduješ na predsedničkim izborima! Jer ja još uvek verujem u tebe...
 
[video=youtube_share;ttmmS6gW3Js]https://youtu.be/ttmmS6gW3Js[/video]

Malo stimulacije za mlade paore.
I odmora za oči starijih.
 
Sta je bilo tako strasno sto sam napisao a brisali ste vezano za Pista bacijev post, da ce se deda mraz kandidovati za predsednika jer u suprotno ce dobiti otkaz, iako nisam napomenuo od koga?!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh