Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam ovakvu
slike.php
[/URL][/IMG]
 
I ja danas narucio masku i odela. Stavljam slike kada stigne, u odgovarajucoj temi.
 
Bokibole i Branko Konstantinovic je tvrdio da su novi herbicidi secerna vodica i da je dovoljna ona maskica od 10din cisto da kapljice ne ostete sluzokozu,da su gas maske i kombinzoni bespotrebni. Ne znam da li ga znas,mogu reci da je ceozivot proveo u ispitivanju herbicida,jedino sto to nije obavio iz aspekta traktoriste. :osmeh:
 
Bokibole i Branko Konstantinovic je tvrdio da su novi herbicidi secerna vodica i da je dovoljna ona maskica od 10din cisto da kapljice ne ostete sluzokozu,da su gas maske i kombinzoni bespotrebni. Ne znam da li ga znas,mogu reci da je ceozivot proveo u ispitivanju herbicida,jedino sto to nije obavio iz aspekta traktoriste. :osmeh:

Slucajno navedenog profesora poznajem. Poznat je po tome sto mi je dao 9 iz njegovog predmeta zato sto Sam znao vise nego sto je trebalo. A poznat je I po tome sto je imao izuzetno visok prosek Na osnovnim studijama od 6,21. PA ko hoce da mu veruje samo napred.
 
To nisam znao. Nego Bokibole da ti nije Seselj u rodu? Cuo sam da je i on isto tako znao vise od profesora. :osmeh:
Bojan mi je odlican za saradnju,nikad nisam zavrsio bez konkretnog odgovora kod njega.
 
NA Nisam rekao da sam znao više od njega, nego više nego što je trebalo na ispitu. A sa Vojom sam se razišao davne 1991. godine :haha:
 
Pa verovatno da jeste, to su maske iz 70, 80-tih, ali nekoristene, a ako stite od bojnog otrova trebalo bi i od ovih. U kom smislu stetne? Nemaju vise pravi efekat ili?
 
Ako će ti nešto pomoći moje mišljenje, ja imam dvoja tih vojnih maski i ipak sam kupio onu sa prošle stranice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh