Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko može da mi kaže za čega služi herbicid Trefgal,nemogu nigde da nadjem uputstvo a imam dve litre.
 
TREFGAL za suzbijanje jednogodišnjih travnih i širokolisnih korova, tretiranjem dobro pripremljenog zemljišta pre setve, odnosno sadnje,uz obaveznu inkorporaciju na dubinu 5-8 cm zbog isparljivosti i fotolabilnosti, u kolicini 2,0-2,5 l/ha),
 
vosi, pre setve soje, suncokreta,pasulja, kupusnjača, neko radi i pre rasađivanja paprike ja mislim, uz inkorporaciju posle tretiranja površine zemljište, pre setve. Povučen je iz prodaje, ove godine smeju samo zalihe da rasprodaju, a od iduće godine je 100% zabranjen. Ja sam kupio pre 10 dana 5 litara da se nađe. Uglavnom je dobar za širokolisne korove, i uskolisne iz semena.
 
vosi, pre setve soje, suncokreta,pasulja, kupusnjača, neko radi i pre rasađivanja paprike ja mislim, uz inkorporaciju posle tretiranja površine zemljište, pre setve. Povučen je iz prodaje, ove godine smeju samo zalihe da rasprodaju, a od iduće godine je 100% zabranjen. Ja sam kupio pre 10 dana 5 litara da se nađe. Uglavnom je dobar za širokolisne korove, i uskolisne iz semena.
A jel može i u krompiru i u crnom luku?Pošto po boji i po mirisu liči na Stomp(ukus neznam nisam smeo probati)
 
Drustvo....jel pratite novosadsku tv? Trenutno na toj tv ima izlaganje jedan nas uvazeni clan. Emisij je upravo zavrsena.
 
Odoše polako svi glumci iz stare garde. Ostaju Biković i ekipa koji su sve samo ne glumci. Pokušavaju da glume ali im loše ide.
 
Hvala za sve, legendo !

dragan-(1).jpg
 
Један од мојих омиљених глумаца напустио је овај свет. Отишао је на много боље и лепше место од овог нашег. Отишао је на позив нашег Оца, да му увесељава његове анђеле.

Био си и остао један од највећих (нећу рећи српских, иако си био Србин) већ ћу рећи југословенских глумаца, на овим просторима.

Почивај у миру мој Прле........
 
Sa svakim gubitkom ovog tipa, takva glumacka I ljudska velicina, polako bledi I secanje na nekadasnji lep zivot za vecinu yugoslovena. Kad I poslednjeg glumca I pevaca ispratimo koji je obelezio "ono" vreme mocicemo slobodno da ugasimo svetlo.
 
Sa svakim gubitkom ovog tipa, takva glumacka I ljudska velicina, polako bledi I secanje na nekadasnji lep zivot za vecinu yugoslovena. Kad I poslednjeg glumca I pevaca ispratimo koji je obelezio "ono" vreme mocicemo slobodno da ugasimo svetlo.

Bravo Paore !

Zavidim vam jako, svima koji su živeli u tom zlatnom dobu.Mi sada smo....ma...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh