Chat 17

Зашто се дозвољава брисање налога?
Оно, нећеш да будеш на форуму, одјавиш се и ријешен проблем (бар сам ја до сад тако радио).

Овако се изгуби у преписци ко коме пише кад након неког времена сви постану гости.
 
Zamalo Hrvati da pobede.
Нисам пратио него само видео резултат.
Боље да су победили Рвати него дечко са розе сукњицом.
Одавно је то парада наказа.... да смо паметни да не учествујемо... него и код нас има наказа на свим нивоима...
 
Овако се изгуби у преписци ко коме пише кад након неког времена сви постану гости.
Чек', је л' стварно са брисањем налога отишло и то што је написао за сво то време?

Ако је тако, то је баш лоше.

Модери, какава вам је политика према објављеним постовима на форуму? Је л' постоји негде у правилима форума, са којима се нови члан саглашава када кликне да се учлани, да пише да су објављени постови власништво форума и да се не може тражити да они буду обрисани, осим ако не вређају некога по било ком основу?

Ако нечега таквог нема, онда може да се догоди да неколико људи напрасно напусте форум и траже да се њихови постови обришу, што сигурно доводи да се форумске дискусије искасапе до неупотребљивости.
 
Pravilo je jasno.

Član daje sva prava na svoje poruke Poljonfo forumu. Nakon brisanja naloga poruke ostaju dostupne na forumu.
 
Uf sada mi je lakse jer ce buduce generacije ovo citati i govoriti kako je Banat znao . Mozda se moje umotvorine budu ucile i u skolama 🤣
Steta za Caca . Imalo je sta da se procita od njega .
@MONTOYA - verovatno je i nasa neka podgrupa a onaj pobednik je u problemu jer njegov trip u glavi je da ne zna sta je 💩
 
Uf sada mi je lakse jer ce buduce generacije ovo citati i govoriti kako je Banat znao .......
Nešto mi pade na pamet .
Ovi programeri slove za pametne ljude , ima ih po vascelom svetu , može li neki da izmisli internet-virus nešto kao ona pošast corona , da se to proširi ( pošto je sve umreženo ) i zarazi - obriše sve što je ikada napisano i uneto na internet i sve ostalo spojeno sa tom mrežom ?
Koji bi to cirkus bio !
 
Ono što mi možemo da vidimo i izguglamo preko neta samo je deo od 4% celokupnog internet sadržaja, ni površina nije zagrebana.Šta se sve krije u dubinama Bog zna.
 
Мораш да имаш неки шокирујући садржај да би имао прегледе и лову од реклама од "Јутјуба". Тог типа, заједно са неким који се вика "Seprentza", упознао сам на "My China Moto" форуму пре петнаестак или више година. Људи отишли да предају енглески Кинезима, били тамо, покушавали да праве кастом моториће, овај други је покупио женску оданде, али су скапирали да им је наисплативије да праве шокантне клипове у којима ће на неки начин пљуцнути по Кини и да ће прегледи отићи небо под облаке, па то и раде сво време.
 
Па опет код нас има пирамидалних шема, пар колегиница ушле у то. Као месечно 16 000 динара зарада.
Није само да је до кинеза.
 
Nešto mi pade na pamet .
Ovi programeri slove za pametne ljude , ima ih po vascelom svetu , može li neki da izmisli internet-virus nešto kao ona pošast corona , da se to proširi ( pošto je sve umreženo ) i zarazi - obriše sve što je ikada napisano i uneto na internet i sve ostalo spojeno sa tom mrežom ?
Koji bi to cirkus bio !
Nije moguce.
 
A šta ako sjecnu one podvodne kablove? Do satelita nemogu svi ali odvažan ronioc sa dobrom bradvom bi, u nekom plićaku, napravio dobru pomutnju.
 
Nazad
Vrh