Chat 17

Ako nemas nista na sebe onda kupovina prve kuce za mlad bracni par do 10 000 evra na selu.
Ako imas onda drzava moze samo da te podstakne da platis porez na prenos apsolutnih prava 😀
Али није кућа у питању, у питању је зграда која некад била фарма оваца и земњиште около? Има ли пта за куповину тако нечег? Супруга ми има газдинство,млађа од 40 г
 
Možda ovim ljudima koji nisu bili na protestima nije dogorelo do nokata pa zato nisu bili, oni su mislili da još malo sačekaju ali ih ovi drugi preduhitrili.😂
 
Али није кућа у питању, у питању је зграда која некад била фарма оваца и земњиште около? Има ли пта за куповину тако нечег? Супруга ми има газдинство,млађа од 40 г
Tesko. Proveri ipard i pokrajnu ali mislim da nemas tako nesto. Ima ipard za objekte i skladista ali da pravis na svom placu. Pokrajina mislim da nema nista....
 
Da ne koristim teske reci kod nas je 0 prisutnih kao i blokiranih mesta.Ostavljam mogucnost da nisam upoznat pa se unapred izvinjavam.Ovo za uplate ste dobro napisali ali tebalo bi prvo da se krene od onih sto su se okoristili od nekadasnjih protesta.
 
ne znam kako vam nije jasno da taj mali(sto nema ni 10h,ja sam licno morao da se oprostim jos od 2,1h zbog katastra) je mogao lagano da preda prvi dan mogucnosti prijave jer je ili vlasnik ili mu clan gazdinstva ustupa zemljiste i nije trebala cak ni izjava i normalno predao i dobio lovu medju prvima

svi preko 20h a naravno tek ovi vise sto rade,dok nisu pokupili zene,starce ciju zemlju rade pa kod notara drz nedaj i predalo se vec polovinom februara ako ne i kasnije i zbog toga jos uvek nema love,a bice
 
Lule,tu se varas. Barem kod nas ovi veci su predali medju prvima

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@Srđan01 može neko objašnjenje kako ugasiti gazdinstvo preminulog nosioca gazdinstva u kojem nema drugog člana gazdinstva?
Naslednici kojih ima poviše, su nasledili zaostavštinu i nasleđeno poljoprivredne parcele u katastru se sada vode na naslednike 1/1. Ali te parcele su upisane u gazdinstvo preminulog, koje je neaktivno već par godina i nemoguće je te parcele dodati u gazdinstva nadlednika pošto su "zauzete".

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Znaci te male poljoprivrednike uz zid i streljati? A koliko tih malih je bilo na blokadama? A koliko ovi veliki pa nasli izgovor pa nisu isli a jedan veci ima vise zemlje nego 15 malih

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@Srđan01 može neko objašnjenje kako ugasiti gazdinstvo preminulog nosioca gazdinstva u kojem nema drugog člana gazdinstva?
Naslednici kojih ima poviše, su nasledili zaostavštinu i nasleđeno poljoprivredne parcele u katastru se sada vode na naslednike 1/1. Ali te parcele su upisane u gazdinstvo preminulog, koje je neaktivno već par godina i nemoguće je te parcele dodati u gazdinstva nadlednika pošto su "zauzete".

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
neko od naslednika,ko ima aktivno gazdinstvo,preko njega da gasi, treba resenje ostavinska,umrlica,al pre toga da zove e agrar,i oni ce objasniti kako,ja sam to radio pocetkom januara,tad se javljali ...mada je potrajalo...inace ja dao knjigovodji da mi odradi,plasio sam se nesto da nezeznem...
 
@Srđan01 može neko objašnjenje kako ugasiti gazdinstvo preminulog nosioca gazdinstva u kojem nema drugog člana gazdinstva?
Naslednici kojih ima poviše, su nasledili zaostavštinu i nasleđeno poljoprivredne parcele u katastru se sada vode na naslednike 1/1. Ali te parcele su upisane u gazdinstvo preminulog, koje je neaktivno već par godina i nemoguće je te parcele dodati u gazdinstva nadlednika pošto su "zauzete".

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pošto to gazdinstvo nema ubačenog člana to gazdinstvo se briše automatski iz Registra (Morate pozvati 0800 106 107 i da im kažete BPG i da to gazdinstvo nema ubačenog člana (Mada iskreno će se videti) da bi neko mogao da postane Privremeni ili Stalni nisilac tog gazdinstva).


Po ovome što sam pročitao najbolje je da taj naslednik ode po ConsentID parametre u Pošti i da otvori novo gazdinstvo (I automatski će se prebaciti parcele na njega). Samo jedna napomena prvo gazdinstvo (Od pokojnika se mora obrisati kako sam vam gore obljasnio).

 
Poslednja izmena:
Ti mali su najveca smetnja srpske poljoprivrede,ne protestuju hoce subvencije prvi pa dokle tako.
Ti mali rade to malo a u suštini ne žive od to malo zemlje jer i sam znaš koliko je potrebno imati da bih mogao lepo od zemlje živeti. Nisu bili na proteste jer su zaposleni ili, ili, ili, razloga je mnogo. Po tvojoj izjavi male ili pobiti ili njihove subvencije dati vama koji ste bili na protestima, mada bi se u ovom drugom slučaju posvađali međusobno. Ti verovatno nisi protestvovako zbog mene, mike, žike, već zbog sebe a i kada si bobio što si tražio sada ti smetaju mali zašto? Ako su tvoji zahtevi ispunjeni.
 
Ja imam 3h i od mene se očekuje da idem na proteste čuj molim te, jak sam ja faktor sa tri saksije zemlje. Ako dobijem subvencije hvala a ako ne dobijem opet hvala. Meni isto, samo ću profitirati od 300 litara dizela jer ću pola potrošiti u traktor a pola prodati taksistima 😂😂😂
 
Nazad
Vrh