Chat 17

Био данас до етно села Станишићи... а прво до Ваљева... Користио аутопутеве... Ипак сам се уморио... возио а мањим и већим прекидима седам сати... пробао ћевапе са кајмаком и са сланиницом и карађорђеву... мало се разочарао што нема бањалучких ћевапа али изгледа да су они популарни само у бг-у.... Али има бањалучког пива.
Наручио српску салату као Република Српска салату... Конобар се смејао све време...
Углавном ништа посебно... туризам ко туризам... Али је посећено место где се може видети традиција и историја...
Пиво ми се свидело... да сам смео цепио бих пар комада...
Сипао гориво по чини ми се 160 динара колико сам израчунао... дал ме је цепнуо или није није ни важно...
Једино што сам платио два пута ћуприју... ал ни то није толико скупо...

Леп дан са породицом.
 
I jel nije tajna koliko je to uzivanje na kraju kostalo ( bez punjenja rezorvoara do vrha 😊 ) .
 
Па око двајс ојра по особи... није ни много испало на крају. 130КМ
 
Kojim si putem isao iz Valjeva prema RS?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zorge
Šta ti nije jasno sa Ukrajnskim frontom?
Ukrajinci su ga formirali i borili se.
Sremci su formirali Sremski front i borili se. Banaćani se nisu borili i samim tim nije taj front ni postojao.
Isto i Solunski front. Građani Soluna ga formirali i borili se.
Eto, prosto i logično.
 
Ka
Био данас до етно села Станишићи... а прво до Ваљева... Користио аутопутеве... Ипак сам се уморио... возио а мањим и већим прекидима седам сати... пробао ћевапе са кајмаком и са сланиницом и карађорђеву... мало се разочарао што нема бањалучких ћевапа али изгледа да су они популарни само у бг-у.... Али има бањалучког пива.
Наручио српску салату као Република Српска салату... Конобар се смејао све време...
Углавном ништа посебно... туризам ко туризам... Али је посећено место где се може видети традиција и историја...
Пиво ми се свидело... да сам смео цепио бих пар комада...
Сипао гориво по чини ми се 160 динара колико сам израчунао... дал ме је цепнуо или није није ни важно...
Једино што сам платио два пута ћуприју... ал ни то није толико скупо...

Леп дан са породицом.
Kad smo već kod etno sela Stanišić, po Bl uveliko kruže priče da su gradonačelnik Bl i sin vlasnika etn. sela Stanišić u ljubavnoj vezi. Mlad lijep, imućan a voli k.... 😄... Pošto kupio po to i prodao
 
Zorge
Šta ti nije jasno sa Ukrajnskim frontom?
Ukrajinci su ga formirali i borili se.
Sremci su formirali Sremski front i borili se. Banaćani se nisu borili i samim tim nije taj front ni postojao.
Isto i Solunski front. Građani Soluna ga formirali i borili se.
Eto, prosto i logično.
Ово је једна од већих **greška у скорије време.
 
Zorge
Šta ti nije jasno sa Ukrajnskim frontom?
Ukrajinci su ga formirali i borili se.
Sremci su formirali Sremski front i borili se. Banaćani se nisu borili i samim tim nije taj front ni postojao.
Isto i Solunski front. Građani Soluna ga formirali i borili se.
Eto, prosto i logično.
Prijatelju.Itekako su Banaćani učestvovali na sremskom frontu tako da logika pada u vodu.
 
Zato mene onda vuce Italija ,sto mi pradeda pogino tamo , a deda pobjego ziv iz Njemacke pa me ne vuce tolko. Ja sve mislio on pogino na Solunu , a vidim ne vuce me Grcka , skoro saznam da ipak nije tamo
 
Kojim si putem isao iz Valjeva prema RS?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ишао сам Милош Велики па скроз до аутопута ка Рватској.
Нисам хтео да се умарам јер сам већ возио два сата до Ваљева.
 
Nazad
Vrh