Chat 17

A ko je ovde stručnjak?Osim člana koji većinom piše o šećernoj repi? Možda ima još neki da ne grešim dušu ali ja koliko vidim većinom su priuceni sveznalci.
 
Па на пример неко коме је струка (школовао се за то, полагао испите, полагао државни испит и положио из прве без веза и везица...) и пише у некој специфичној теми.
 
i da li si uopste svestan da ce za jednu generaciju (25 godina) Rusija ce biti vecinska MUSLIMANSKA zemlja?
А која неће (можда не баш за 25)? А можда и то буде добро, да сви будемо муслимани (мада и Шити и Сунити улезе једни другима у џамије са ексползивом).
vise ni nasima ne verujes
Више ником живом не верујем (а нарочито мртвом), чак и себи, често, не верујем.
 
Још од 2015-е је то посебна ставка у буџету. Већ сам писао да не стављам све паре на једну гомилу нити тако послујем. Нема залетања и кредита... Зато су сад и пуни. Ради се са оним што се има и располаже. И наравно гледа у даљину и тако планира.
 
МиЈАЈло, ако имаш 22, максимално 24 године, онда и да разумем да си млад и дрчан, али ако имаш више година, онда заиста треба да се забринеш јер осим што далеко ниси најјаркија лаппица на новогодишњој јелки, ти си малчице функционално неписмен.
 
МиЈАЈло, ако имаш 22, максимално 24 године, онда и да разумем да си млад и дрчан, али ако имаш више година, онда заиста треба да се забринеш јер осим што далеко ниси најјаркија лаппица на новогодишњој јелки, ти си малчице функционално неписмен.
Tvoje mišljenje mi proizvodi bol na jednom mestu da ne navodim kojem.
 
Па сигурно неће мозак да ти отекне од мог мишљења. Оно чега немаш, неће ни да те боли.
 
Trce Srbijanac,Crnogorac i Bosanac za vozom a ovaj polako ubrzava . Prvi odustaje Cg , "e vala ga ja ne trco vise," malo kasnije i srb , " nemogu vise" ,...boske da gas i nekako se ubaci.
Kaze crnogorac " vidju budale , a doso samo da nas isprati"
Uhvate ljudozderi Sremca,Bosanca i Slovenca. Ako vam pošalju neko voće iz vašeg kraja puštamo vas. Dolazi paket Bosancu sa šljivom ovi mu gurnuse u **greška. Slovencu dolazi kruška- isti postupak al se Slovenac dere i odjednom počne da se smeje. Pita ga Bosanac što se smeje a on će- eno Sremcu poslali lubenicu.
 
Nazad
Vrh