Chat 17

Kako da iskljucim ove opcije na Tapatalk, da mi ne stizu obavestenja? Probao svasta ali mi ne dozvoljava tu opciju.
07613897c6b016c8df9a7072a2364b29.jpg


Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Подешавања-тапаталк-обавештења-прикажи обавештења и ту измени.
У подешавањима телефона.
 
Ucinili oni korisno za sebe i svoje bliznje za par generacija svaki od njih ko je bio na vlasti

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
A cg ,kako su glasali?
Ма у скупштини СЕ су скоро сви гласали против нас а сад треба министри да донесу одлуку а не морају да буду једногласни. Да нису Грци предложили не би ни дошло до гласања а сад могу ладно да буду и против ал' џабе. Али нека, доћи ће и њима маца на вратанца (западна).
Ево резултата (Блиц):
"Osam predstavnika Španije glasalo je protiv izveštaja izvestioca Dore Bakojani koja je preporučila zeleno svetlo za Kosovo. Protiv su bila četiri poslanika iz Mađarske, dva sa Kipra, jedna Grkinja i jedan Nemac. Takođe, protiv su bila i dva poslanika iz Francuske i jedan Italijan. Crveni taster su pritisli i članovi delegacije Srbije, njih sedmoro, ali i Maja Vukićević iz Crne Gore, kao i Snježana Novaković i Branislav Borenović iz Bosne i Hercegovine. To je ukupno 29 protiv.
Bilo je i 11 uzdržanih i među njima jedan Crnogorac, šestoro Italijana i troje Moldavaca, te jedan Nemac.
Četvoro predstavnika Grčke, među kojima je i Bakojani, glasalo je za prijem, iako Atina ne priznaje Kosovo. Rumuni, nisu ni došli na glasanje, osim Julijana Bulaija koji je podržao Prištinu. Ni Jermeni nisu glasali. Obe zemlje ne priznaju Kosovo.
 
Poslednja izmena:
Ма у скупштини СЕ су скоро сви гласали против нас а сад треба министри да донесу одлуку а не морају да буду једногласни. Да нису Грци предложили не би ни дошло до гласања а сад могу ладно да буду и против ал' џабе. Али нека, доћи ће и њима маца на вратанца (западна).
Zena ( grkinja ) predlozila ono sto je AV dogovorio . Da nije bilo tog Fra.-Nem. sporazuma ne bi se ovo desilo .
 
А можда и то буде добро, да сви будемо муслимани
Neka hvala! Iako smatram sebe agnostikom, ipak mi je hriscansko okruzenje dozvolilo taj luxuz (za muslimane), jer kako drugacije to nazvati nego luxuzom za nekog u muslimanskoj dzamahiriji gde vesaju za manje od bogohuljenja, na onim auto dizalicama?
A i ovi nasi "vernici" bi bogami mastili konopce samo tako u nekoj muslimanskoj zemlji!
IRAN-PIC-MUZZED-2.jpg


dd601b19-8434-4242-9b50-ae17895e6c81-1024x666.jpg
 
Poslednja izmena:
Ја свој не остављам али сам о с т а в и о. Пре рата сам купио плац на Брачу и од онда нисам био тамо (нити ћу).
Zasto nisi isao?Zasrao si nesto u ratu?Roknuo nekog,pa te traze?
Razumecu ako neodgovoris! :ppozdrav:
 
Najvise mrzim price o letovanju ol inkluziv u Egiptu,Turskoj i slicnim zemljama.Moje prvo pitanje jel se tu moze voziti bajsom i jel se taj bajs moze voziti golisav a da te neuhapse! :ROFLMAO:
Nisam razmisljao da neko voli golisav bajs da vozi . Ali kapiram da posto te nadlezni znaju u Somboru i okolini da ovde nemas problema sa time 🤣
Nego , nisi mi pre koji dan odgovorio . Sta ti je dnk analiza pokazala za poreklo ?
 
Nisam razmisljao da neko voli golisav bajs da vozi . Ali kapiram da posto te nadlezni znaju u Somboru i okolini da ovde nemas problema sa time 🤣
Nego , nisi mi pre koji dan odgovorio . Sta ti je dnk analiza pokazala za poreklo ?
Jos uvek cekam rezultate,ali verujem da sam originalni starosedeoc ,i da volim sve dodjose :ppozdrav:
Da se vrattim na temu bajsa,moj je mali pa nemoze da upadne u lanac :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh