Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A da se ulozi u solarne panele ?
Moj cale je elektro-inzinjer ali nije toga pristalica ali ovi na TV guraju tu pricu 🤔
 
Не знам како су прошли појединци у београду, што су имали соларне панеле на терасама. Исто су имали такву идеју али сачекали их са 101 папиром из епс-а. Као може али у ствари ако и постоје боље их не пријављивати. И користити у своје сврхе.
 
E neide to tako . Postoje pozivnice , oticice valjda on i Dodik i do manastira Osovica , i tu kod vrtica , bice govori izjave i to , i ko je vidjeni lojalni samo ,dobijaju pozivnice , a raja moze izdaljine da obilazi .
 
Opravdana investicija u solarne panele je samo na crno, ko ima ogromnu potrošnju struje. Nesme dozvoliti da mu očitavaju sruju, nego sam da prijavi minimalnu potrošnju preko leta kada je najveća proizvodnja na panelima. I td.
 
Cuo sam kako se to dogodilo , bolje da su ga poslali u jednu drugu ustanovu a ne zatvor:)
Misliš u ludnicu.Da li tako misliš da su generalno tovljači lstog mentalnog sklopa ili taj što je napisao lupa gluposti ili ukazuje na to što je napisao.Ja ne tovim ali sam do pre par godina tovio pa ih razumem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh