Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš gledam neko zasedanje Srpske skupštine i za reč se javi jedan od poslanika pod imenom Stefan Krkobabić . Vidim da predstavlja stranku UJEDINJENIH PENZIONERA . Ljudi da li je ovo moguće , penzionere predstavlja osoba od 30-ak god. pa šta ga je delegiralo za ovu funkciju .
Prezime jedino .
Ova skupstina postaje sedište za klan KRKOBABIC !?!
On je od rane mladosti zeleo da bude clan PUPSa. Tako je pre par godina izjavio jedan od Krkobabica.
 
Dok je bio živ matori krkobabić, u jednom momentu su njih trojica išli zajedno na posao u istu fitmu, pardon skupštinu..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Slabo se nešto pomiče linija fronta u Ukrajini ?
Baš nešto mislim Hrvati su za 4 dana osvojili onoliku teritoriju Srpske Krajine a Rusi se muče u Ukrajini već poduže vreme , trt vamo - trt tamo .
Znam , reći će neko , nije isto Ukrajina i Srpska krajina ali nisu isto ni Rusija i Hrvatska .
Nije baš da Srbi u Hrvatskoj nisu bili naoružani , godinama su se spremali i ocekivali agresiju sa te strane .
 
Sta je zalosno?? Sto je covek postavio pravo pitanje?? Ko je kriv i zasto je RSK tako brzo pala?
 
Danas sam procitao da je odbornica u skupstini SM iz opozicije Natasa Zec izjavila da posto je Baja bio u Calmi, trebalo bi dovesti Tomsona u Kukujevce i onda se cudimo kako SNS vlada. Definitivno u domacoj politici na prste jedne ruke mogu se prebrojati normalne i nekorumpirane osobe.

Kao sto rece onaj Zika Vukovic bolje bi prosli da nas zastupaju osobe iz ludnice.
 
RSK je predata.Ko je iz onih krajeva vrlo dobro zna da se Knin mogao braniti godinama sa malo ljudi i tehnike.Služio sam u Zadru i Knin i okolina mi je bila nedeljna destinacija a nekad i više puta nedeljno.Čim je dozvoljeno zauzimanje Dinare,sve je dalje bilo lako_Osvojiti Knin čizmom je skoro pa nemoguće.
 
Хрвати треба да дигну споменик у сред Загреба прво Александру па Титу па Слоби они су им дали државу!Да је ЈНА 90 год кренула у прави Рат са свом техником и људством,као и резрервистима...Од Хрватске би било само тамо мало код Словеније.Отац ми је био у рату каже кренемо цепа артиљерија ми у чишћење дођемо до пола....Из БГД повлачење!!!Ето тако су Мацани добили Државу.
 
Mozda ironicno ali mi sad nocnom postom stigla resenja za odvodnjavanje i navodnjavanje datum glasi 22.maj napisao sam nocnom postom jer kod nas posta radi dva puta u nedelji i to danju.
 
A ako im je volja bila da izlaze iz Juge bez da ih zgazi Sloba nije se moglo?
Trebate razdvojiti interese pogresne politike Sps-a i njihovih kerova od pravog Srpskog naroda kome nije u interesu bilo da zadrze Hrvate i Slovence, po cenu hiljade i hiljade nevinih zrtava!
 
Хрвати и Словенци су желели своју етничку Државу!Још од 41-год не Срби...То је ваљда јасно као дан!Зато је Александар и требао да им да њихове Државе а ми Срби своју политику да водимо.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh