Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo jedna mala opaska
upravo su ovu zemlju posle rata digli ljudi koji su skolovani u kraljevini i pre
kao drugo nikad mi nismo imali demokratiju,sluzba i dan danas radi punom parom,dosijei nikad nisu otvoreni(radikali kao stranka napravljeni 91 od te iste sluzbe,seselj,nikolic i vucic samo glume cetnike ustvari cisti komunisti,posebno se to vidi po danasnjem nam predsedniku tj po njegovim roditeljima,citav zivot u drzavnim jaslama u banci,penzija preko 80hilj din,dok mama novinar u rts)
kao drugo od 45 su komunisti na vlasti-sps koji je nastao od istih tih komunista na vlasti i dan danas tj nije bio u vlasti samo vreme od 2000-03
a to kako se zivelo i koliko sada imamo skup zivot i placanje koje kakvih racuna,pa samo primer da se u mom selu struja dobila 81 godine
a mnogi su zaboravili i podatak da smo bili u pokretu nesvrstanih od osnivanja 61-e
i da citiram Drazu sa sudjenja 46-te
"Lako ce vama biti da stvarate tu vasu novu drzavu sa omladinom koja je vaspitavana i skolovana u kraljevini,voleo bih da dozivim kakvu ce drzavu stvoriti vasa komunisticka omladina"
 
[mention]Peet [/mention] pogledaj film “Težina lanaca” iliti “the weight of chains”…
Ne moraš da se složiš sa čovekom, ali odgledaj…
 
samo jedna mala opaska
upravo su ovu zemlju posle rata digli ljudi koji su skolovani u kraljevini i pre
kao drugo nikad mi nismo imali demokratiju,sluzba i dan danas radi punom parom,dosijei nikad nisu otvoreni(radikali kao stranka napravljeni 91 od te iste sluzbe,seselj,nikolic i vucic samo glume cetnike ustvari cisti komunisti,posebno se to vidi po danasnjem nam predsedniku tj po njegovim roditeljima,citav zivot u drzavnim jaslama u banci,penzija preko 80hilj din,dok mama novinar u rts)
kao drugo od 45 su komunisti na vlasti-sps koji je nastao od istih tih komunista na vlasti i dan danas tj nije bio u vlasti samo vreme od 2000-03
a to kako se zivelo i koliko sada imamo skup zivot i placanje koje kakvih racuna,pa samo primer da se u mom selu struja dobila 81 godine
a mnogi su zaboravili i podatak da smo bili u pokretu nesvrstanih od osnivanja 61-e
i da citiram Drazu sa sudjenja 46-te
"Lako ce vama biti da stvarate tu vasu novu drzavu sa omladinom koja je vaspitavana i skolovana u kraljevini,voleo bih da dozivim kakvu ce drzavu stvoriti vasa komunisticka omladina"
A ovi lideri svih fela nisu komunisticka deca?Odakle poticu ko su im bili roditelji cast izuzecima samo ih sigurno malo ima
 

„Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ne zato što se nikoga ne boje, već zato što se ničega ne stide.“

Jovan Ducic
Kad smo kod citata:
Poznati ruski pisac i povijesničar Solovjev o Srbima i srpskim vladarima zapisao je
da su od cara Dušana do današnjih dana kažnjavali svoje pripadnike režući im jezik, nos, i uši, a često su ih i žive spaljivali”.


Jedan bizantski pisac je zapisao, ”Srbi su narod željan rata, svađe i pljačke”.


Britanska spisateljica Darhem, nakon svojih putovanja i studija naroda na Balkanu, zapisala je: ”Srbi su narod najzaostaliji i u isto vrijeme najmegalomanskiji, najšovinističkiji. Često njihov ekstremizam graniči s paranojom”.


Britanski premijer Winston Churchil na vijećanju u Jalti rekao je: ”Da se postigne mir i mirnoća u Europi neophodno je razoriti ne samo imperijalizam Njemačke, nego također imperijalistički šovinizam male Srbije”.


Rumunjski povjesničar Konrad Bercovici zapisao je: ”Srbi su nacionalisti, beskrajni megalomani bez vjere, to je najšovinističkiji narod Europe, ako ne i cijeloga svijeta, sa Srbima je nemoguće raspravljati, jer su bez razuma. Njih treba mlatiti jer respektiraju samo silu…”.


Britanski dnevni list “Manchester Guardian” od od 03. kolovoza 1914. donosi: ”Kad bi se Srbiju moglo odvući na sredinu oceana i potopiti, tada bi se Europski zrak pročistio”.


Povjesničar Gathorn Hardy naveo je: "Da se je sukob sa Srbijom mogao lokalizirati, možemo biti sigurni da bi se pretežne simpatije u Velikoj Britaniji bile za to da se kazne horde nacionalističkih bandi".

Sigmund Neumann zapisao je :”Povijest Srbije je beskrajna borba opterećena nasiljem bez granica, nepoznata među civiliziranim zemljama. U toj borbi u kojoj laž, prijevara, izdaja i osveta, ubojstvo i zločin, bijaše priznato kao normalno pravilo, rasla je srpska generacija i četništvo, istomišljenici generala Mihajlovića, pa se tome bez muke može razjasniti politički banditizam koji karakterizira srpske upravljače, političke i vojničke vođe".
 
Пеет знао сам да си Комуњара...Па комунисти су побили више Срба после рата него нацисти!!!А после рата колико је Усташа ставило петокраку само да би убијао Србе Православце!!!То је суштина и сад уништити Православље!
 
Kad smo kod citata:
Poznati ruski pisac i povijesničar Solovjev o Srbima i srpskim vladarima zapisao je
da su od cara Dušana do današnjih dana kažnjavali svoje pripadnike režući im jezik, nos, i uši, a često su ih i žive spaljivali”.


Jedan bizantski pisac je zapisao, ”Srbi su narod željan rata, svađe i pljačke”.


Britanska spisateljica Darhem, nakon svojih putovanja i studija naroda na Balkanu, zapisala je: ”Srbi su narod najzaostaliji i u isto vrijeme najmegalomanskiji, najšovinističkiji. Često njihov ekstremizam graniči s paranojom”.


Britanski premijer Winston Churchil na vijećanju u Jalti rekao je: ”Da se postigne mir i mirnoća u Europi neophodno je razoriti ne samo imperijalizam Njemačke, nego također imperijalistički šovinizam male Srbije”.


Rumunjski povjesničar Konrad Bercovici zapisao je: ”Srbi su nacionalisti, beskrajni megalomani bez vjere, to je najšovinističkiji narod Europe, ako ne i cijeloga svijeta, sa Srbima je nemoguće raspravljati, jer su bez razuma. Njih treba mlatiti jer respektiraju samo silu…”.


Britanski dnevni list “Manchester Guardian” od od 03. kolovoza 1914. donosi: ”Kad bi se Srbiju moglo odvući na sredinu oceana i potopiti, tada bi se Europski zrak pročistio”.


Povjesničar Gathorn Hardy naveo je: "Da se je sukob sa Srbijom mogao lokalizirati, možemo biti sigurni da bi se pretežne simpatije u Velikoj Britaniji bile za to da se kazne horde nacionalističkih bandi".

Sigmund Neumann zapisao je :”Povijest Srbije je beskrajna borba opterećena nasiljem bez granica, nepoznata među civiliziranim zemljama. U toj borbi u kojoj laž, prijevara, izdaja i osveta, ubojstvo i zločin, bijaše priznato kao normalno pravilo, rasla je srpska generacija i četništvo, istomišljenici generala Mihajlovića, pa se tome bez muke može razjasniti politički banditizam koji karakterizira srpske upravljače, političke i vojničke vođe".
Баш су ти Срби стока Јасеновац, Јадовно, Госпић, Паг,Крагујевац,Краљево,Сајмиште,... и остала стратишта све су то измислили. Јбт од њиховог шовинизма цео свет не може да живи кољу, пљачкају, пале, силују, набијају на колчеве и у 21 веку. Али најжалосније је што све то пишу људи који су од најгорег соја људи на целом свету. На крају ће бити да су Срби криви и за нестанак Маји, Инка, Индијанаца, диносауруса и потоп Атлантиде.
 
https://www.intermagazin.rs/tekst-o...-o-vatikanu-i-hrvatskoj-ne-mozete-nigde-naci/
karl marks: od svih naroda na zemlji hrvati su najgrozniji
adolf hitler:hrvati su izmet ljudskog roda
franc josif: hrvati,to su dronjci
teodor ruzvelt:hrvate treba staviti pod starateljstvo
jovan ducic:hrvati su najhrabriji narod na svetu,ne zato sto se nicega ne boje vec zato sto se nicega ne stide
hari truman posle upoznavanja sa uratkom ustasa:hrvati su nezreo narod,evropa bi trebalo da ih stavi pod tutorstvo

Kraj slomljenog mača
Ti ne znade mreti kraj slomljenog mača,
Na poljima rodnim braneći ih časno,
Kitio si cvećem svakog osvajača,
Pevajuć mu himne,bestidno i glasno.

Slobodu si večno ,zakržljala raso,
Čekao da donesu tudji bajoneti,
Po gorama svojim tudja stada paso,
Jer dostojno neznaš za slobodu mreti.

Pokaži mi redom viteze tvog roda,
Što balčakom sruku slomiše ti lance,
Gde je Karadjordje tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

Sa tudjinskom kamom si puzio po blatu,
Krvološtvom zvera,pogane hijene,
Da bi mučki udar sledja dao bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novu gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejači naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista,slobodu i svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije i ljuće opet da ti skuje,
Čiju li ćeš pušku obesit o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.


Живојин Мишић о Хрватима: „Из свега што сам чуо и видео ја сам дубоко зажалио што смо се на силу Бога обмањивали некаквом идејом братства и заједнице...сви они једно мисле, то је свет за себе, ма са каквим предлогом да се појавиш... То нису људи на чију се реч може ослонити. То је најодвратнија фукара на свету, која се не може зајазити ничим што би јој се понудило. Ти су људи сви одреда, прозирни као чаша: незајажљиви и у толикој мери лажни и дволични да сумњам да на кугли земаљској има већих подлаца, превараната и саможивих људи..."

Malo sad o nama: https://www.srbijadanas.com/clanak/kako-su-o-srbima-govorili-kroz-vekove-13-05-2015
i jos nekoliko bitnih stvari,kad bese vi izgubiste drzavu a kad mi? Kad ste je vi stvorili a kad mi? Tvoji cukundedovi su zvali mog cukundedu sa moravskom divizijom da vas oslobadja,vi ni muskim polnim organom ne mrdnuste,mi trqzismo ljude za rat vi nam poslaste bratske pozdrave da izdrzimo. Svaka vasa kuca u zagorju je bila bogata koliko i svako selo na moravi sa kraja 19 veka. Kod vas se 1915. u selu tancovalo i zivelo punim plucima a moj cukundeda u jesen 1915 sahranio 3 deteta,pusku na rame pa pravac za vojskom. Sve preziveo i preturio preko glave,bio gedza i ostao gedza,zadrti Srbin koji nije prezao da BRANI ZEMLJU,tebe oslobodio i opet se vratio plugu i njivi. Vidis ja sam ponosan na njega i drago mi je da sam zatucan i primitivan na njega,ne bih menjao njegove dronjke za tvoje valove sa zlatom,vise volim sto pripadam ovom ,,najgorem narodu na svetu" nego da sedim u drustvu pijanih rusa,nadmenih kaljavih engleza,smrdljivih francuza,glupih amerikanaca,incestnih nemaca i vas hrvata. Izvinjavam se svima,ne bih dalje,smorio sam i sebe....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh